Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE RGBW 24V Compact Dimmer Air má 4 výstupy PWM pro stmívání nízkonapěťových LED svítidel.
Funkce:
| Supply voltage | 12 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.066 W, max. 0.163 W |
| Outputs |
4 PWM outputs (max. 2.1A per channel) 100W at 12V 200W at 24V max. wire length to LED: 30m / 98ft |
| Power loss at max. load | 3 W |
| PWM frequency | 123Hz |
| Interfaces |
LOXONE Air: 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW |
| Temperature | -40 … 55 °C / -40 … 131 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Wire cross-section | 0.2 ... 2.5mm² / AWG18 ... 13 |
|---|---|
| Torque of terminal blocks | 0.35 ... 0.4Nm / 0.26 ... 0.3 lbf ft |
| Temperature resistance |
min. 80°C / 176°F for IEC, min. 75°C / 167°F for UL |
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 67g |
|---|---|
| Total weight | 83 g |
| Product dimensions | 136x36x22.6mm / 5.35x1.42x0.89” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 152x45x25mm / 5.98x1.77x0.98” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610172
Značka: Loxone
Kód: 000573
Značka: Loxone
Kód: 100015
Značka: Loxone
Kód: 100202
Značka: Loxone
Kód: 100487
Značka: Loxone
Kód: 100794
Značka: Loxone
Kód: 100614
Značka: Loxone
Kód: 200487
Značka: Loxone
Kód: 200031
Značka: Loxone
Kód: 200171
Značka: Loxone
Kód: 200287
Značka: Loxone
Kód: 200448
Značka: Loxone
Kód: 610073
Značka: Loxone
Kód: 100793
Značka: Loxone
Kód: 100665
Značka: Loxone
Kód: 610107
Značka: Loxone
Kód: 200408
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 000573
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 000574
Značka: Loxone
Kód: 200098
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
LOXONE RGBW 24V Compact Dimmer Air má 4 výstupy PWM pro stmívání nízkonapěťových LED svítidel.
Funkce:
check_circle
check_circle