Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Audioserver dostává audio řešení do každé budovy. Kombinuje velký výpočetní výkon a čtyři výstupy zesilovače s minimálními nároky na prostor.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 18 … 26 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 2.16W(standby), min. 72W power supply unit recommended |
| Nominal power with test signal |
24VDC: 110W; (setup: 100% load, Vin=0.77Vrms /1kHz - Normal operation), max. 162.7W peak |
| Power loss at max. load | 6.7 W |
| Outputs |
4x Speaker out 4 ... 8Ω, sample rate: 44,1kHz 1x SPDIF out (digital, electrical), sample rate: 48kHz 1x Line-out (analog), sample rate: 44,1kHz |
| Inputs | 1x Line-in (analog) sample rate: 44,1kHz |
| Temperature | 0 … 50°C / 32 … 122°F |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Loxone Tree Turbo | up to 10 Tree Turbo devices, max. 150 m |
|---|---|
| Ethernet | 150Mbps, IPv4/IPv6, SSL |
| USB | USB 2.0: Type A, max. 500mA |
| Streaming | AirPlay 2, Spotify, TuneIn, internet streaming services, NAS |
|---|---|
| External sources | Line-In (analog) |
| Compatible USB Drives |
USB Flash drives: FAT32/NTFS, single partition, max. 2TB USB Harddrives: FAT32/NTFS, single partition, max. 2TB, max. 500mA power consumption |
| Audio-filestypes Sample rate | MP3, AAC, ALAC, Flac, WMA, WMA lossless, WAV, M4A, OGG up to 192kHz |
| Type | Class D |
| Allowed speaker impedance | 4 ... 8Ω |
| Frequency | 20Hz ... 20kHz |
| Max. peak power (per channel) | 50W (x4) |
| Max. RMS power (per channel) | 18W (x4) |
| Wire cross-section |
Power supply, 4x speaker: 1 … 2.5mm² / AWG17 … 12 Tree Turbo: 0.25 … 0.8mm² / AWG23 …18 Line-in, Line-out, SPDIF: - |
|---|---|
| Stripping length |
Power supply, 4x speaker: 6 … 7.5mm / 0.24 … 0.30” Tree Turbo: 5mm / 0.2" Line-in, Line-out, SPDIF: - |
| Tightening torque |
Power supply, 4x speaker: 0.5 ... 0.6Nm / 0.37 ... 0.44 lbf ft Tree Turbo: - Line-in, Line-out, SPDIF: - |
| Temperature resistance |
Power supply, 4x speaker: min. 80°C / 176°F for IEC, min. 75°C / 167°F for UL, Tree Turbo: -40 … 105°C / -40 … 221°F Line-in, Line-out, SPDIF: -25 ... 85°C / -13 ... 185°F |
| Type |
Power supply, 4x speaker: - Tree Turbo: - Line-in, Line-out, SPDIF: 3.5mm/ 1/8" jack |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Purple: RAL 4006 |
| Finish | Matte |
| Net weight | 225 g |
|---|---|
| Total weight | 270 g |
| Product dimensions | 157x88x57mm / 6.18x3.46x2.24” (LxWxH), 9 division units |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 180 x 110 x 65 mm / 7.08 x 4.33 x 2.56” (L x W x H) |
| Safety class | IP10 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Průmyslová micro SD karta 8 GB (doporučujeme používat pouze SD karty od LOXONE) | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000386
Značka: Loxone
Kód: 000456
Značka: Loxone
Kód: 200530
Značka: Loxone
Kód: 100481
Značka: Loxone
Kód: door-lock-air-battery
Značka: Loxone
Kód: 610008
Značka: Loxone
Kód: 100582
Značka: Loxone
Kód: 100457
Značka: Loxone
Kód: 100341
Značka: Loxone
Kód: 100504
Značka: Loxone
Kód: 100226
Značka: Loxone
Kód: 200529
Značka: Loxone
Kód: 100787
Značka: Loxone
Kód: 000321
Značka: Loxone
Kód: 610037
Značka: Loxone
Kód: 000528
Značka: Loxone
Kód: 610152
Značka: Loxone
Kód: 610149
Značka: Loxone
Kód: 610156
Značka: Loxone
Kód: 100434
Značka: Loxone
Kód: 100429
Značka: Loxone
Audioserver dostává audio řešení do každé budovy. Kombinuje velký výpočetní výkon a čtyři výstupy zesilovače s minimálními nároky na prostor.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle