Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Install Speaker 7 Master zaujme svými vynikajícími zvukovými vlastnostmi a rozmanitostí využití. Připojuje se přímo k Audioserveru nebo Miniserveru Compact prostřednictvím Tree Turbo a může přenášet zvukový signál do řetězce až 20 reproduktorů Client. Tvoří tak flexibilní audio řešení škálovatelné pro budovy všech velikostí.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 18VDC ... 26VDC |
|---|---|
| Power consumption | 1.5W (Standby) 35W (Peak) |
| Loxone Tree Turbo | Connection with Audioserver or Miniserver Compact |
|---|---|
| Master-Client Interface (MCI) | up to 20 speaker clients per Master up to 30m wire length between clients up to 600m total length Wiring: Twisted pair, Line topology |
| Wireless | Bluetooth: Input 4.2 |
| Speaker type | 2-Way active speaker |
|---|---|
| Class-D Amplifier |
35 W nominal power 70 W peak power |
| Frequency range | 45…28.000Hz |
| Crossover frequency | 2100Hz |
| SPL | 105dB @ 1m max. |
| Woofer Ø | 178mm / 7" |
| Woofer membrane material | Carbon filled Polypropylene |
| Tweeter Ø | 25.4mm / 1" |
| Tweeter dome material | Silk |
| Temperature | -10…50 °C / 14…122 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Terminal type |
24VDC: TFKC2.5 Tree Turbo, MCI: DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section |
24VDC: 1 ... 2.5mm² / AWG17 ... 12 Tree Turbo, MCI: 0.28 ... 0.8mm² / AWG23 ... 18 |
| Conductor type |
24VDC: Stranded / Solid Tree Turbo, MCI: Solid |
| Stripping length |
24VDC: 10mm / 0.39“ Tree Turbo, MCI: 5 ... 6mm / 0.2 ... 0.24" |
| Temperature resistance |
24VDC: -40 ... 70°C / -40 ... 158°F Tree Turbo, MCI: -40 ... 105°C / -40 ... 221°F |
| Connection type |
24VDC: Push-in Tree Turbo, MCI: Push-in |
| Colours | Speaker: Black, RAL9004 Front grille: White, RAL9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Mřížkový kryt (bílý) | 1x |
| Montážní šablona | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200113
Značka: Loxone
Kód: 100421
Značka: Loxone
Kód: 200419
Značka: Loxone
Kód: 200502
Značka: Loxone
Kód: 000053
Značka: Loxone
Kód: 200519
Značka: Loxone
Kód: 000803
Značka: Loxone
Kód: 200100
Značka: Loxone
Kód: 000795
Značka: Loxone
Kód: 100615
Značka: Loxone
Kód: 200536
Značka: Loxone
Kód: 610023
Značka: Loxone
Kód: 610008
Značka: Loxone
Kód: 100465
Značka: Loxone
Kód: 200520
Značka: Loxone
Kód: 200350
Značka: Loxone
Kód: 200202
Značka: Loxone
Kód: 610152
Značka: Loxone
Kód: 000800
Značka: Loxone
Kód: 000613
Značka: Loxone
Kód: 000616
Značka: Loxone
Kód: 610156
Značka: Loxone
Kód: 610158
Značka: Loxone
Install Speaker 7 Master zaujme svými vynikajícími zvukovými vlastnostmi a rozmanitostí využití. Připojuje se přímo k Audioserveru nebo Miniserveru Compact prostřednictvím Tree Turbo a může přenášet zvukový signál do řetězce až 20 reproduktorů Client. Tvoří tak flexibilní audio řešení škálovatelné pro budovy všech velikostí.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle