Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Společnost Belimo je jedním z předních výrobců pohonů a komponent v oblasti vytápění, větrání a klimatizace. Belimo Tree slouží pro integraci až 16 zařízení pomocí sběrnice MP-Bus a slouží k optimalizaci pohonů klapek, integraci senzorů a měřičů, konfiguraci ventilů a mnoha dalším funkcím. Díky přímé integraci MP-Bus se produkty Belimo stávají přirozeným členem LOXONE Configu a Miniserveru.
| Supply voltage | 19.3 … 30 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.32 W |
| Power loss at max. load | 0.41 W |
| Temperature | -20 … 70°C / -4 … 158°F |
| Belimo MP-Bus |
MPL devices exclusive: up to 16 MP-Bus devices mixed: up to 8 |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Terminal type |
DC Supply: DG220B MP-Bus: Connecting lead with open end |
|---|---|
| Wire cross-section |
DC Supply: 0.28 … 0.8mm² AWG23 … 18 MP-Bus: 1.5mm² / AWG18 |
| Stripping length |
DC Supply: 5 … 6mm 0.2 … 0.24" MP-Bus: - |
| Length |
DC Supply: - MP-Bus: 150mm / 5.91" |
| Temperature resistance |
DC Supply: -40 … 105°C / -40 … 221°F MP-Bus: min. 80°C / 176°F IEC, min. 75°C / 167°F UL |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 37g |
|---|---|
| Total weight | 59g |
| Product dimensions | 39.45x38.95x20.20mm / 1.55x1.53x0.80” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 84x80x47mm / 3.31x3.15x1.85” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100802
Značka: Loxone
Kód: 100283
Značka: Loxone
Kód: 000614
Značka: Loxone
Kód: 100455
Značka: Loxone
Kód: 000563
Značka: Loxone
Kód: 610172
Značka: Loxone
Kód: 610001
Značka: Loxone
Kód: 100719
Značka: Loxone
Kód: 100788
Značka: Loxone
Kód: 200506
Značka: Loxone
Kód: 200414
Značka: Loxone
Kód: 100309
Značka: Loxone
Kód: 100763
Značka: Loxone
Kód: 100212
Značka: Loxone
Kód: 100463
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Společnost Belimo je jedním z předních výrobců pohonů a komponent v oblasti vytápění, větrání a klimatizace. Belimo Tree slouží pro integraci až 16 zařízení pomocí sběrnice MP-Bus a slouží k optimalizaci pohonů klapek, integraci senzorů a měřičů, konfiguraci ventilů a mnoha dalším funkcím. Díky přímé integraci MP-Bus se produkty Belimo stávají přirozeným členem LOXONE Configu a Miniserveru.
check_circle
check_circle