Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Nejflexibilnější možnost pro automatizaci budov. Miniserver Go je nejlepší variantou pro rekonstrukce a renovace. Nabízí skvělou funkcionalitu a výkon pro chytré domy, komerční projekty i speciální aplikace.
Vlastnosti:
| Power Supply | 4.4 ... 5.25VDC via included micro USB power supply |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.94 W, max. 2.65 W |
| Power loss at max. load | 2.65 W |
| Power reserve of internal clock | 64 hours |
| Temperature | 0 … 40 °C / 32 … 104 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
|---|---|
| Ethernet |
100Mbps, IPv4/IPv6, HTTPS, SSL/TLS TCP/IP, Modbus TCP, UDP |
| Loxone Link | Connection with up to 30 Extensions |
| Wire cross-section |
LOXONE Link Micro USB Connector 0.2 ... 1.5mm² / AWG24 ... 16 - |
|---|---|
| Stripping length |
LOXONE Link Micro USB Connector 8mm / 0.31" - |
| Temperature resistance |
LOXONE Link Micro USB Connector -40 … 105°C / -40 … 221°F - |
| Connector type |
LOXONE Link Micro USB Connector - Micro USB 2.0 Type B |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Glossy |
| Net weight | 90 g |
|---|---|
| Total weight | 290 g |
| Product dimensions | 90x90x20mm / 3.54x3.54x0.79” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 94x101x95mm / 3.70x3.98x3.74” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Průmyslová micro SD karta 8 GB (doporučujeme používat pouze SD karty od LOXONE) | 1x |
| Síťový kabel | 1x |
| USB napájecí adaptér se třemi mezinárodními adaptéry (A, C a G) včetně kabelu | 1x |
| Samolepka LOXONE | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100793
Značka: Loxone
Kód: 100487
Značka: Loxone
Kód: 100515
Značka: Loxone
Kód: 200517
Značka: Loxone
Kód: 100011
Značka: Loxone
Kód: 100423
Značka: Loxone
Kód: 000455
Značka: Loxone
Kód: 100796
Značka: Loxone
Kód: 100861
Značka: Loxone
Kód: 100518
Značka: Loxone
Kód: 000590
Značka: Loxone
Kód: 100867
Značka: Loxone
Kód: 200360
Značka: Loxone
Kód: 200358
Značka: Loxone
Kód: 100565
Značka: Loxone
Kód: 100583
Značka: Loxone
Kód: 100582
Značka: Loxone
Kód: 200425
Značka: Loxone
Kód: 100433
Značka: Loxone
Nejflexibilnější možnost pro automatizaci budov. Miniserver Go je nejlepší variantou pro rekonstrukce a renovace. Nabízí skvělou funkcionalitu a výkon pro chytré domy, komerční projekty i speciální aplikace.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle