Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Air Base Extension rozšiřuje Miniserver a umožňuje integrovat zařízení vybavená bezdrátovou technologií LOXONE Air.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.15W, max. 0.15W |
| Power loss at max. load | 0.15 W |
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|---|
| Loxone Air |
max. 128 devices 868 MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1 mW e.r.p. 915 MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2 mW SMA connector with 1.8 dBi stub-antenna |
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Certifications |
UL 62368-1 CSA C22.2#62368-1 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| SMA anténa | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100288
Značka: Loxone
Kód: 200524
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100622
Značka: Loxone
Kód: 100762
Značka: Loxone
Kód: 200049
Značka: Loxone
Kód: 610044
Značka: Loxone
Kód: 100735
Značka: Loxone
Kód: 610008
Značka: Loxone
Kód: 000065
Značka: Loxone
Kód: 200109
Značka: Loxone
Kód: 100515
Značka: Loxone
Kód: 100025
Značka: Loxone
Kód: 200151
Značka: Loxone
Kód: 000200
Značka: Loxone
Kód: 200048
Značka: Loxone
LOXONE Air Base Extension rozšiřuje Miniserver a umožňuje integrovat zařízení vybavená bezdrátovou technologií LOXONE Air.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle