Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LED pásek je ideální pro vytvoření různých světelných scén se studeným i teplým bílým světlem pro nepřímé osvětlení ve vašem projektu.
Vlastnosti:
| Power Supply | 24VDC constant voltage, PWM dimmable |
|---|---|
| Power consumption |
Total: 60W, 12W/m WW: 30W, 6W/m CW: 30W, 6W/m |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | G |
| Humidity | 10 - 95% r.H. (non condensing) |
| Cuttable | Every 10cm / 3.94" |
| Max. LED strip length | 10m / 393.7" |
| Temperature | -25 … 50 °C / -13 … 122 °F |
|---|
| Colour temperature |
WW: 2900K (+/- 200K) CW: 6000K (+/- 200K) |
|---|---|
| Luminous flux | 720lm/m |
| Colour rendering index (CRI) | 80+ |
| Luminous Efficiency | 60lm/W |
| Beam angle | 120° |
| Wire cross-section |
Connection Cables: 0.5mm² / AWG22 Connector: 0.5 … 1mm² / AWG22 … AWG18 |
|---|---|
| Temperature resistance |
Connection Cables: max. 70°C / 158°F Connector: max. 70°C / 158°F |
| Length |
Connection Cables: 130mm / 5.12" Connector: - |
| Connector type |
Type of Connector: - Connector: Hippo-M |
| Wire colours |
Black: Plus (+) Yellow: WW (-) White: CW (-) |
| Net weight | 108 g |
|---|---|
| Total weight | 146g |
| Product dimensions | 5000x10x2mm / 196.85x0.39x0.08" |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 142x142x25.5mm / 5.59x5.59x1" (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100614
Značka: Loxone
Kód: 100543
Značka: Loxone
Kód: 610022
Značka: Loxone
Kód: 000384
Značka: Loxone
Kód: 100663
Značka: Loxone
Kód: 100862
Značka: Loxone
Kód: 610168
Značka: Loxone
Kód: 200324
Značka: Loxone
Kód: 100245
Značka: Loxone
Kód: 100583
Značka: Loxone
Kód: 610029
Značka: Loxone
Kód: 100527
Značka: Loxone
Kód: 000560
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 200488
Značka: Loxone
Kód: 100506
Značka: Loxone
Kód: 100324
Značka: Loxone
Kód: 100325
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 100239
Značka: Loxone
LED pásek je ideální pro vytvoření různých světelných scén se studeným i teplým bílým světlem pro nepřímé osvětlení ve vašem projektu.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle