Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Button Air je dobře viditelné, bateriově napájené zařízení pro vyvolání stisknutí tlačítka. Díky magnetickému uchycení na přiložený nástěnný držák a protiskluzové základně jej lze použít na mnoha vhodných místech.
Příklady použití:
| Power Supply | 2x 1.5V AA batteries |
|---|---|
| Power consumption |
when Wake Up off (one activation per month): standby: 3.9µW typ: 5.3µW max: 0.092W when Wake Up on (default settings, one hour active per day): standby:118µW typ: 145µW max: 0.092W |
| Power loss | max. 92mW |
| Battery lifetime | up to 5 years |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW |
| Temperature | -18 … 55°C / 0 … 131°F |
| Touch points | 1 Touch point, tactile switch |
| Click feedback | visual |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Colours |
LOXONE red translucent White: RAL9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 119 g |
|---|---|
| Total weight | 128 g |
| Product dimensions | 84x84x30.5mm / 3.31x3.31x1.2” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 98x90x33mm / 3.86x3.54x1.30” (LxWxH) |
| Safety class | IP64 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Baterie AA | 1x |
| Montážní deska | 1x |
| Hmoždinky | 1x |
| Šrouby | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200360
Značka: Loxone
Kód: 000533
Značka: Loxone
Kód: 000564
Značka: Loxone
Kód: 200509
Značka: Loxone
Kód: 000478
Značka: Loxone
Kód: 100463
Značka: Loxone
Kód: 000605
Značka: Loxone
Kód: 100566
Značka: Loxone
Kód: 100486
Značka: Loxone
Kód: 100864
Značka: Loxone
Kód: 200512
Značka: Loxone
Kód: 100625
Značka: Loxone
Kód: 100334
Značka: Loxone
Kód: 100327
Značka: Loxone
Kód: 100301
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100027
Značka: Loxone
Kód: 100202
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Button Air je dobře viditelné, bateriově napájené zařízení pro vyvolání stisknutí tlačítka. Díky magnetickému uchycení na přiložený nástěnný držák a protiskluzové základně jej lze použít na mnoha vhodných místech.
Příklady použití:
check_circle
check_circle