Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Power Supply 4,2 A nabízí optimální poměr velikosti a výkonu pro prostorově úspornou integraci. Poskytuje stabilní 24V DC výstup pro systémy LOXONE a montuje se na lištu DIN. Vestavěná ochrana proti přetížení a zkratu zajišťuje spolehlivý a bezpečný provoz.
Vlastnosti:
| Nominal voltage | 120 ... 240VAC, 50 ... 60Hz |
|---|---|
| Input current | 0.95A |
| Inrush current | typ. 80A |
| Efficiency | typ. 93% |
| Power consumption no load | typ. 250mW |
| Power factor | typ. 0.55 |
| Nominal voltage | 22.5 ... 27VDC (+/- 7%) |
|---|---|
| Nominal current |
4.2A @ 240VAC 2.5A @ 120VAC |
| Response to output short circuit | Automatic restarts |
| Parallel operation | Not permitted |
| Temperature |
-25 ... 70°C / -13 ... 158°F Derating above 40°C required |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Wire cross-section |
AC Input: 0.25 ... 2.5mm² / AWG30 ... 12 DC Outputs: 0.25 ... 2.5mm² / AWG28 ... 12 |
|---|---|
| Stripping length |
AC Inputs: 7mm / 0.28" DC Outputs: 7mm / 0.28" |
| Torque of terminal blocks |
AC Input: 0.5Nm / 0.37 lbf ft DC Output: 0.5Nm / 0.37 lbf ft |
| Temperature resistance |
AC Input: -40 ... 115°C / -40 ... 239°F DC Output: -40 ... 120°C / -40 ... 248°F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Net weight | 142.8 g |
|---|---|
| Total weight | 165.2 g |
| Product dimensions | 36.1x112x57.1mm / 1.42x4.41x2.24” (LxWxH), 2 division units |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 132x38x62mm / 5.20x1.50x2.44” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|---|
| Safety class | Type 2 (built-in device with permanent wiring) |
| Degree of pollution | 2 |
| EMC complies with following standards |
EN 61000-6-1 EN 61000-6-3 |
| Certifications |
IEC 62368-1 EN 61000-3-2 CB certificate, UL62368 "Multilisting" |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200494
Značka: Loxone
Kód: door-lock-air-battery
Značka: Loxone
Kód: 100763
Značka: Loxone
Kód: 000061
Značka: Loxone
Kód: 200417
Značka: Loxone
Kód: 200516
Značka: Loxone
Kód: 100180
Značka: Loxone
Kód: 610036
Značka: Loxone
Kód: 100466
Značka: Loxone
Kód: 000533
Značka: Loxone
Kód: 100586
Značka: Loxone
Kód: 100614
Značka: Loxone
Kód: 200112
Značka: Loxone
Kód: 100495
Značka: Loxone
Kód: 200515
Značka: Loxone
Kód: 100245
Značka: Loxone
Kód: 100401
Značka: Loxone
LOXONE Power Supply 4,2 A nabízí optimální poměr velikosti a výkonu pro prostorově úspornou integraci. Poskytuje stabilní 24V DC výstup pro systémy LOXONE a montuje se na lištu DIN. Vestavěná ochrana proti přetížení a zkratu zajišťuje spolehlivý a bezpečný provoz.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle