Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Vysoce výkonný LOXONE Miniserver Compact v kompaktním provedení – speciálně navržený pro menší rozvaděče. Miniserver Compact má již integrované technologie LOXONE Air, Tree a Tree Turbo a zahrnuje také software pro Audioserver, čímž se stává multimediálním všestranným řešením.
Vlastnosti:
| Power Supply | 10 … 30VDC (Relays work above 19.2V) |
|---|---|
| Power consumption | typ. 2.4W, max. 4.3W |
| Power loss at max. load | 8.4W |
| Max. inrush current | 24 A |
| Digital Inputs |
4 digital inputs: logic 0: 0 ... 2.2V undefined: 2.3 ... 4.9V logic 1: 5 ... 24V Ri=45kΩ useable as frequency counter: frequency: 1 ... 500Hz min. pulse width: 2ms accuracy: +/- 1Hz |
|---|---|
| Relay Outputs | 2 digital relay outputs, dry contact: 250VAC 16A* at cosᵠ =1 or 30VDC 16A* *Load > 12A: 2.5mm² / AWG12 |
| Power reserve of internal clock | 64 hours |
| Loxone Link | Switchable to Tree in software: up to 30 Extensions or 50 Tree devices, max. 500m |
|---|---|
| Loxone Tree | up to 50 Tree devices, max. 500m |
| Loxone Tree Turbo | up to 10 Tree Turbo devices, max. 150 m |
| Loxone Air |
up to 128 Air devices 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2mW Compatible LOXONE antennas: SMA Stub Antenna 868 MHz (000200) SMA Rod Antenna 4dBi 868MHz (200151) SMA Antenna 868 MHz (200048) |
| Ethernet |
100Mbps, IPv4/IPv6, HTTPS, SSL/TLS TCP/IP, Modbus TCP, UDP |
| USB | USB 2.0: Type A, max. 500mA |
| Temperature | 0 ... 50 °C / 32 ... 122 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Streaming | AirPlay 2, Spotify, TuneIn, internet streaming services, NAS |
|---|---|
| Compatible USB Drives |
USB Flash drives: FAT32/NTFS, single partition, max. 2TB USB Harddrives: FAT32/NTFS, single partition, max. 2TB, max. 500mA power consumption |
| Audio-filestypes Sample rate | MP3, AAC, ALAC, Flac, WMA, WMA lossless, WAV, M4A, OGG up to 192kHz |
| Terminal type |
DC Supply, Link, Tree, Tree Turbo: DG220B; copper/aluminium, solid wire only Digital Inputs: FMC 0.5; copper/aluminium, solid wire only Relay Outputs: MSTB 2.5 HC |
|---|---|
| Wire cross-section |
DC Supply, Link, Tree, Tree Turbo: 0.28 … 0.8mm² AWG23 … 18 Digital Inputs: 0.14 ... 0.5mm² AWG26 ... 20 Relay Outputs: 0.2 … 2.5mm² / AWG24 … 12 Load > 12A: 2.5mm² / AWG12 |
| Stripping length |
DC Supply, Link, Tree, Tree Turbo: 5 … 6mm 0.2 … 0.24" Digital Inputs: 7mm / 0.28" Relay Outputs: 7mm / 0.28" |
| Tightening torque |
DC Supply, Link, Tree, Tree Turbo: - Digital Inputs: - Relay Outputs: 0.5 ... 0.6Nm / 0.37 ... 0.44 lbf ft |
| Temperature resistance |
DC Supply, Link, Tree, Tree Turbo: -40 … 105°C / -40 … 221°F Digital Inputs: -40 ... 70 °C / -40 ... 158°F Relay Outputs: -40 ... 70 °C / -40 ... 158°F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Green: RAL 6018 |
| Finish | Matte |
| Net weight | 170 g |
|---|---|
| Total weight | 220 g |
| Product dimensions | 106.4x88x59mm / 4.19x3.46x2.32” (LxWxH), 6 division units |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 122x116x63 / 4.80x4.57x2.48” (LxWxH) |
| Operation | Type 1 (UL 60730-1, CSA E 60730-1) |
|---|---|
| Rated impulse voltage for digital output | 4 kV (UL60730-1, max. Altitude 2000m) |
| Degree of pollution | 2 |
| Software class | A |
| Certifications |
UL 60730-1 CSA E60730-1 IEC 60730-1 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| 120ohmový odpor | 1x |
| SD karta (v slotu) | 1x |
| IDC Tool (pro krimpování Hlavic Tree a Air) | 1x |
| Samolepka LOXONE | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200493
Značka: Loxone
Kód: 100785
Značka: Loxone
Kód: 200098
Značka: Loxone
Kód: 610044
Značka: Loxone
Kód: 610036
Značka: Loxone
Kód: 000596
Značka: Loxone
Kód: 100718
Značka: Loxone
Kód: 100799
Značka: Loxone
Kód: 100866
Značka: Loxone
Kód: 100309
Značka: Loxone
Kód: 100487
Značka: Loxone
Kód: 610022
Značka: Loxone
Kód: 610164
Značka: Loxone
Kód: 200064
Značka: Loxone
Kód: 200300
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 200302
Značka: Loxone
Kód: 100401
Značka: Loxone
Kód: 000497
Značka: Loxone
Kód: 100579
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Kód: 000596
Značka: Loxone
Vysoce výkonný LOXONE Miniserver Compact v kompaktním provedení – speciálně navržený pro menší rozvaděče. Miniserver Compact má již integrované technologie LOXONE Air, Tree a Tree Turbo a zahrnuje také software pro Audioserver, čímž se stává multimediálním všestranným řešením.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle