Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE KNX Extension umožňuje integraci zařízení s rozhraním KNX.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 10 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.08 W |
| Power loss at max. load | 0.15 W |
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|---|
| KNX |
max. 500 KNX group addresses Cable distance to KNX power supply: max. 350 m / 1.148 ft Cable distance to first KNX device: max. 700 m / 2.297 ft Bus length: max. 1000 m / 3.281 ft |
| Temperature | -25 … 55 °C / -13 … 131 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200064
Značka: Loxone
Kód: 000051
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 000600
Značka: Loxone
Kód: 100284
Značka: Loxone
Kód: 200491
Značka: Loxone
Kód: 100611
Značka: Loxone
Kód: 200470
Značka: Loxone
Kód: 200425
Značka: Loxone
Kód: 100711
Značka: Loxone
Kód: 610156
Značka: Loxone
Kód: 200205
Značka: Loxone
Kód: 200324
Značka: Loxone
Kód: 200421
Značka: Loxone
Kód: 610107
Značka: Loxone
Kód: 610159
Značka: Loxone
Kód: 000608
Značka: Loxone
Kód: 200300
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
LOXONE KNX Extension umožňuje integraci zařízení s rozhraním KNX.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle