Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Tree to Air Bridge umožňuje integraci široké škály zařízení vybavených technologií LOXONE Air nebo rozšíření pokrytí bezdrátové sítě LOXONE Air. Připojení je realizováno přes rozhraní Tree.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 12 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.17 W, max. 0.25 W |
| Power loss at max. load | max. 0.25W |
| Temperature | -40 … 70°C / -40 … 158°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
| Loxone Tree | connection with LOXONE Miniserver / Tree Extension |
|---|---|
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW |
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 63g |
|---|---|
| Total weight | 74 g |
| Product dimensions | 38.3 x 34.3 x 10.5 mm / 1.50 x 1.35 x 0.41” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 79 x 79 x 41 mm / 3.11 x 3.11 x 1.61” (L x W x H) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200396
Značka: Loxone
Kód: 100675
Značka: Loxone
Kód: 000200
Značka: Loxone
Kód: 200504
Značka: Loxone
Kód: 100792
Značka: Loxone
Kód: 100569
Značka: Loxone
Kód: 610106
Značka: Loxone
Kód: 000571
Značka: Loxone
Kód: 000309
Značka: Loxone
Kód: 100433
Značka: Loxone
Kód: 100462
Značka: Loxone
Kód: 200417
Značka: Loxone
Kód: 200099
Značka: Loxone
Kód: 610036
Značka: Loxone
Kód: 610168
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE Tree to Air Bridge umožňuje integraci široké škály zařízení vybavených technologií LOXONE Air nebo rozšíření pokrytí bezdrátové sítě LOXONE Air. Připojení je realizováno přes rozhraní Tree.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle