Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Precizní výškový reproduktor quadral quSENSE® exceluje v detailním podání zvuku a dokáže každou zvukovou nuanci přesně vykreslit. AURUM GALAN je ideální volbou pro stereo sestavy v menších až středně velkých místnostech a skvěle doplní i velké domácí kino instalace.
Cena se vztahuje na jednu sadu (dva kusy)!
Prodlužte si záruku na zakoupený reproduktor AURUM až na 10 let. Kontaktujte info@quadral.com. K podmínkám >
| Speaker type | 2-way |
|---|---|
| Nominal and music power | 80/140 W |
| Frequency range | 36…65.000 Hz |
| Crossover frequency | 2.900 Hz |
| Sensitivity | 85dB |
| Nominal impedance | 4 Ohm |
| Tweeter type | quadral quSENSE® 50mm Aluminium ribbon |
| Woofer Ø | 155 mm Ø |
| Woofer membrane material | quadral ALTIMA® |
| Principle | Bassreflex |
|---|---|
| Weight | 10,5 kg |
| Product dimensions | 33 x 21 x 29 cm |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Propojka pro svorkovnici | 1x |
| Přední mřížka | 1x |
| Samolepicí gumové nožičky | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
| Záruční list | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100291
Značka: Loxone
Kód: 200351
Značka: Loxone
Kód: 000381
Značka: Loxone
Kód: 000574
Značka: Loxone
Kód: 100154
Značka: Loxone
Kód: 200321
Značka: Loxone
Kód: 000394
Značka: Loxone
Kód: 100012
Značka: Loxone
Kód: 610074
Značka: Loxone
Kód: 100395
Značka: Loxone
Kód: 100325
Značka: Loxone
Kód: 100505
Značka: Loxone
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 100517
Značka: Loxone
Kód: 610071
Značka: Loxone
Kód: 610069
Značka: Loxone
Kód: 610063
Značka: Loxone
Kód: 610074
Značka: Loxone
Precizní výškový reproduktor quadral quSENSE® exceluje v detailním podání zvuku a dokáže každou zvukovou nuanci přesně vykreslit. AURUM GALAN je ideální volbou pro stereo sestavy v menších až středně velkých místnostech a skvěle doplní i velké domácí kino instalace.
Cena se vztahuje na jednu sadu (dva kusy)!
Prodlužte si záruku na zakoupený reproduktor AURUM až na 10 let. Kontaktujte info@quadral.com. K podmínkám >
check_circle
check_circle