Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Vlastnosti:
*Podrobnosti o kompatibilních verzích DSMR P1 a podporovaných dalších senzorech naleznete v dokumentaci>>
| Power Supply | via P1 interface |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.15W, max. 0.2W |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2mW internal antenna |
|---|
| Temperature | -20 … 65 °C / -4 … 149 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Wire cross-section | 0.14 mm² / AWG 26 |
|---|---|
| Temperature resistance | 80 °C / 176 °F |
| Length | 50 mm / 1.97" |
| Part. No. | 000617 |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 54 g |
|---|---|
| Total weight | 74 g |
| Product dimensions | 38.3 x 34.3 x 10.5 mm / 1.50 x 1.35 x 0.41” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 79 x 79 x 41 mm / 3.11 x 3.11 x 1.61” (L x W x H) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100552
Značka: Loxone
Kód: 100570
Značka: Loxone
Kód: 610172
Značka: Loxone
Kód: 200280
Značka: Loxone
Kód: 100184
Značka: Loxone
Kód: 200469
Značka: Loxone
Kód: 100516
Značka: Loxone
Kód: 000600
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Kód: 200277
Značka: Loxone
Kód: 100787
Značka: Loxone
Kód: 610054
Značka: Loxone
Kód: 000534
Značka: Loxone
Kód: 100402
Značka: Loxone
Kód: 200410
Značka: Loxone
Kód: 100808
Značka: Loxone
Kód: 100566
Značka: Loxone
Kód: 100567
Značka: Loxone
Kód: 100151
Značka: Loxone
Kód: 100565
Značka: Loxone
Kód: 100124
Značka: Loxone
Vlastnosti:
*Podrobnosti o kompatibilních verzích DSMR P1 a podporovaných dalších senzorech naleznete v dokumentaci>>
check_circle
check_circle