Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
SIGNUM 70 nabízí vynikající jemnou dynamiku a dostatek výkonové rezervy díky dvojici výkonných basových reproduktorů. Pro minimalizaci vzájemného ovlivnění byly basové a středobasové reproduktory umístěny do oddělených komor. S lesklými čelními panely není SIGNUM 70 jen vizuálním skvostem, ale také hudebním mistrem, který zaujme na celé čáře.
| Speaker type | 3-way |
|---|---|
| Nominal and music power | 120/180 W |
| Frequency range | 32…32.000 Hz |
| Crossover frequency | 800/3.100 Hz |
| Sensitivity | 89dB |
| Nominal impedance | 4 Ohm |
| Tweeter type | RiCom-Sigma |
| Woofer Ø | 2x 155 mm Ø |
| Woofer membrane material | Titanium-PP |
| Midrange | 155 mm Ø Titanium-PP |
| Principle | Bassreflex |
|---|---|
| Weight | 17.32 kg |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Přední mřížka | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
| Záruční list | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100008
Značka: Loxone
Kód: 610153
Značka: Loxone
Kód: 200112
Značka: Loxone
Kód: 000321
Značka: Loxone
Kód: 200486
Značka: Loxone
Kód: 200098
Značka: Loxone
Kód: 100583
Značka: Loxone
Kód: 100566
Značka: Loxone
Kód: 200523
Značka: Loxone
Kód: 100120
Značka: Loxone
Kód: 100602
Značka: Loxone
Kód: 200498
Značka: Loxone
Kód: 200393
Značka: Loxone
Kód: 200503
Značka: Loxone
Kód: 200348
Značka: Loxone
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 610031
Značka: Loxone
Kód: 610037
Značka: Loxone
Kód: 610019
Značka: Loxone
SIGNUM 70 nabízí vynikající jemnou dynamiku a dostatek výkonové rezervy díky dvojici výkonných basových reproduktorů. Pro minimalizaci vzájemného ovlivnění byly basové a středobasové reproduktory umístěny do oddělených komor. S lesklými čelními panely není SIGNUM 70 jen vizuálním skvostem, ale také hudebním mistrem, který zaujme na celé čáře.
check_circle
check_circle