Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE RGBW 24V Dimmer Tree má 4 výstupy PWM pro stmívání nízkonapěťových LED svítidel.
Funkce:
| Supply voltage | 12 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.066 W, max. 0.163 W |
| Outputs |
4 PWM outputs (max. 2.1A per channel) 100W at 12V 200W at 24V max. wire length to LED: 30m / 98ft |
| Power loss at max. load | 3 W |
| PWM frequency | 123Hz |
| Loxone Tree | connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Temperature | -40 … 55 °C / -40 … 131 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Wire cross-section |
Power Supply & Outputs: 0.75 ... 2.5mm² / AWG18 ... 13 LOXONE Tree: 0.25 … 0.8mm² / AWG23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length |
Power Supply & Outputs: 6 … 7.5mm / 0.24 … 0.30” LOXONE Tree: 5mm / 0.2" |
| Tightening torque |
Power Supply & Outputs: 0.5 ... 0.6Nm / 0.37 ... 0.44 lbf ft LOXONE Tree: - |
| Temperature resistance |
Power Supply & Outputs: min. 80°C / 176°F for IEC, min. 75°C / 167°F for UL LOXONE Tree: -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100750
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100603
Značka: Loxone
Kód: 200325
Značka: Loxone
Kód: 000534
Značka: Loxone
Kód: 100718
Značka: Loxone
Kód: 100861
Značka: Loxone
Kód: 000564
Značka: Loxone
Kód: 000566
Značka: Loxone
Kód: 200492
Značka: Loxone
Kód: 100181
Značka: Loxone
Kód: 200191
Značka: Loxone
Kód: 610050
Značka: Loxone
Kód: 200418
Značka: Loxone
Kód: 200537
Značka: Loxone
Kód: 100666
Značka: Loxone
Kód: 200408
Značka: Loxone
Kód: 000573
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000386
Značka: Loxone
Kód: 200098
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE RGBW 24V Dimmer Tree má 4 výstupy PWM pro stmívání nízkonapěťových LED svítidel.
Funkce:
check_circle
check_circle