Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LED pásek je ideální pro vytváření různých světelných scén se studeným i teplým bílým světlem pro nepřímé osvětlení ve vaší budově.
Vlastnosti:
| Power Supply | 24VDC constant voltage, PWM dimmable |
|---|---|
| Power consumption |
Total: 60W, 12W/m WW: 30W, 6W/m CW: 30W, 6W/m |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | G |
| Humidity | 10 - 95% r.H. (non condensing) |
| Cuttable | Every 10cm / 3.94" |
| Max. LED strip length | 10m / 393.7" |
| Temperature | -25 … 50 °C / -13 … 122 °F |
|---|
| Colour temperature |
WW: 2900K (+/- 200K) CW: 6000K (+/- 200K) |
|---|---|
| Luminous flux | 720lm/m |
| Colour rendering index (CRI) | 80+ |
| Luminous Efficiency | 60lm/W |
| Beam angle | 120° |
| Wire cross-section |
Connection Cables: 0.5mm² / AWG22 Connector: 0.5 … 1mm² / AWG22 … AWG18 |
|---|---|
| Temperature resistance |
Connection Cables: max. 70°C / 158°F Connector: max. 70°C / 158°F |
| Length |
Connection Cables: 130mm / 5.12" Connector: - |
| Connector type |
Type of Connector: - Connector: Hippo-M |
| Wire colours |
Black: Plus (+) Yellow: WW (-) White: CW (-) |
| Net weight | 220g |
|---|---|
| Total weight | 261g |
| Product dimensions | 5000x10x3mm - 196.85x0.39x0.12" |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 160x160x25.5mm / 6.30x6.30x1" (LxWxH) |
| specification_name.safety_rating | IP65 |
|---|
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100622
Značka: Loxone
Kód: 100124
Značka: Loxone
Kód: 100498
Značka: Loxone
Kód: 200205
Značka: Loxone
Kód: 100495
Značka: Loxone
Kód: 100463
Značka: Loxone
Kód: 200318
Značka: Loxone
Kód: 200509
Značka: Loxone
Kód: 200488
Značka: Loxone
Kód: 200418
Značka: Loxone
Kód: 610059
Značka: Loxone
Kód: 200100
Značka: Loxone
Kód: 100151
Značka: Loxone
Kód: 100503
Značka: Loxone
Kód: 200422
Značka: Loxone
Kód: 100324
Značka: Loxone
Kód: 100325
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 100239
Značka: Loxone
LED pásek je ideální pro vytváření různých světelných scén se studeným i teplým bílým světlem pro nepřímé osvětlení ve vaší budově.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle