Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Elektroměr je přímo připojitelný elektroměr pro montáž na DIN lištu. Umožňuje MID-certifikované a obousměrné měření energie až do 100 A. Naměřené hodnoty lze využít pro energetický management, sledování spotřeby a mnoho dalšího.
Funkce:
| Voltage | 100 ... 480 VAC, 50/60Hz |
|---|---|
| Current | max. 100A (per phase) |
| Power consumption | 0.4W |
| Power loss at max. load | 2W per Phase (at 100A) |
| Power |
Range: 0.01...99.9 kW / kVAr / kVA Accuracy: ±1% |
| Energy |
Range: 0...999999 kWh / kVArh consumption and delivery Accuracy: Class 1 IEC62053, Class B EN50470 |
| Voltage |
Range: 100…276VAC Accuracy: ±0.5% |
| Current |
Range: 0.05...100A Accuracy: ±0.5% |
| Frequency |
Range: 49...61 Hz Accuracy: ±0.2% |
| Voltage | Un: 3x230 / 400 VAC, ± 20 % |
|---|---|
| Current | Imin: 0.5A / Iref: 10A / Imax: 100A |
| Frequency | fn: 50 Hz, ± 2 % |
| Power factor | cos: 0.5 inductive … 0.8 capacitive |
| Accuracy (Energy) | Class B (2%, @ +5°C … +30°C) |
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Wire cross-section |
AC Mains: 1.5...25mm² / AWG16...3 * 24VDC & LOXONE Tree: 0.28...0.8mm² / AWG23...18 * ferrules required for fine-stranded conductors |
|---|---|
| Stripping length |
AC Mains: 14...15mm / 0.55...0.59” 24VDC & LOXONE Tree: 5...6mm / 0.2...0.24" |
| Tightening torque |
AC Mains: 3 N.m / 2.21 lbf.ft 24VDC & LOXONE Tree: - |
| Temperature resistance |
AC Mains: -40...70°C / -40…158°F 24VDC & LOXONE Tree: -40...105 °C / -40...221°F |
| Screw drive |
AC Mains: Pozidriv 2 (PZ2) 24VDC & LOXONE Tree: - |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Net weight | 352g |
|---|---|
| Total weight | 390 g |
| Product dimensions | 72x105x66mm / 2.83x4.13x2.60" (LxWxH), 4 division units |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 124x78x72mm / 4.88x3.07x2.83" (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|---|
| ANSI C12.1 compliant | Accuracy Class 0.5 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100794
Značka: Loxone
Kód: 100325
Značka: Loxone
Kód: 100876
Značka: Loxone
Kód: 200539
Značka: Loxone
Kód: 000328
Značka: Loxone
Kód: 100463
Značka: Loxone
Kód: 200325
Značka: Loxone
Kód: 000833
Značka: Loxone
Kód: 200525
Značka: Loxone
Kód: 200099
Značka: Loxone
Kód: 100465
Značka: Loxone
Kód: 610020
Značka: Loxone
Kód: 100797
Značka: Loxone
Kód: 610165
Značka: Loxone
Kód: 200063
Značka: Loxone
LOXONE Elektroměr je přímo připojitelný elektroměr pro montáž na DIN lištu. Umožňuje MID-certifikované a obousměrné měření energie až do 100 A. Naměřené hodnoty lze využít pro energetický management, sledování spotřeby a mnoho dalšího.
Funkce:
check_circle
check_circle