Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Modbus Air umožňuje bezdrátovou integraci zařízení s rozhraním Modbus RTU.
Vlastnosti:
| Power Supply | 10 … 30 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.3W, max. 0.6W |
| Temperature | -20 ... 65°C / -4 ... 149°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
| Loxone Air | 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2mW internal antenna |
|---|---|
| Modbus RTU |
1 Modbus device, 253 sensors and actuators Max. 30 m wire length Adjustable baud rate & parity Data types: 16 & 32 bit Polling cycle down to 5s |
| Wire cross-section | 0.14 mm² / AWG 26 |
|---|---|
| Temperature resistance | 80 °C / 176 °F |
| Length | 250mm / 9.84" |
| Part. No. | 000589 |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 54 g |
|---|---|
| Total weight | 74 g |
| Product dimensions | 38.3 x 34.3 x 10.5 mm / 1.50 x 1.35 x 0.41” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 79 x 79 x 41 mm / 3.11 x 3.11 x 1.61” (L x W x H) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Propojovací kabel | 1x |
| 120ohmový odpor | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100516
Značka: Loxone
Kód: 000462
Značka: Loxone
Kód: 000605
Značka: Loxone
Kód: 000795
Značka: Loxone
Kód: 100401
Značka: Loxone
Kód: 610174
Značka: Loxone
Kód: 200501
Značka: Loxone
Kód: 100141
Značka: Loxone
Kód: 100200
Značka: Loxone
Kód: 200529
Značka: Loxone
Kód: 100473
Značka: Loxone
Kód: 200414
Značka: Loxone
Kód: 100515
Značka: Loxone
Kód: 200419
Značka: Loxone
Kód: 100794
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 200426
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Modbus Air umožňuje bezdrátovou integraci zařízení s rozhraním Modbus RTU.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle