Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Senzor přítomnosti je jedním z nejdůležitějších senzorů v jakémkoli typu projektu a používá se k detekci přítomnosti, pohybu a jasu.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 30 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.25 W |
| Power loss | max. 0.25 W |
| Temperature | -25 … 70°C / -13 … 158°F |
| Motion detection | passive infrared sensor |
| Motion detection range | 8m / 26.25ft (at height of 3m / 9.84ft) |
| Recommended mounting height | 2.5 ... 3.5m / 8.2 ... 11.5ft |
| Installation height | max. 3.5m / 11.5ft |
| Detection angle vertical | 110° |
| Detection angle horizontal | 360° |
| Measuring range of brightness sensor | 0 … 32000lx |
| Acoustic detection | 60Hz … 20kHz, mono |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Wire cross-section |
Connection Cable: 0.75mm² / AWG18 Connection Terminals: 0.14 … 4mm² / AWG24 … 12 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cable: 11mm / 0.43" Connection Terminals: 11mm / 0.43" |
| Temperature resistance |
Connection Cable: max. 70°C / 158°F Connection Terminals: max. 85°C / 185°F |
| Length |
Connection Cable: 200mm / 7.87" Connection Terminals: - |
| Colours |
Anthracite: RAL7021 - Part No. 100467 White: RAL9003 - Part No. 100466 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| WAGO svorky | 4 |
| Nálepka na zakrytí čočky pro omezení detekční oblasti | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100801
Značka: Loxone
Kód: 100665
Značka: Loxone
Kód: 200310
Značka: Loxone
Kód: 100793
Značka: Loxone
Kód: 100674
Značka: Loxone
Kód: 200534
Značka: Loxone
Kód: 200521
Značka: Loxone
Kód: 200504
Značka: Loxone
Kód: 200505
Značka: Loxone
Kód: 610151
Značka: Loxone
Kód: 200415
Značka: Loxone
Kód: 100288
Značka: Loxone
Kód: 100586
Značka: Loxone
Kód: 200487
Značka: Loxone
Kód: 610053
Značka: Loxone
Kód: 200506
Značka: Loxone
Kód: 000534
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Senzor přítomnosti je jedním z nejdůležitějších senzorů v jakémkoli typu projektu a používá se k detekci přítomnosti, pohybu a jasu.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle