Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Air má pět dotykových bodů pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku vydá zvukové kliknutí jako akustické odezvu. Je integrován senzor pro měření teploty a vlhkosti.
| Power Supply | CR2450 |
|---|---|
| Temperature | -20 ... 60°C / -4 ... 140°F |
| Touch points | 5 touch points, capacitive touch detection |
| Temperature detection range | -40 … 125°C / -40 … 257°F; +/- 0.5°C / 0.9°F |
| Humidity detection range | 0 … 100% r.H. +/- 2%, (non condensing) |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Colours |
Anthracite: RAL7016 - Part No. 100180 White: RAL9003 - Part No. 100155 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 50g |
|---|---|
| Total weight | 78 g |
| Product dimensions | 80x80x10mm / 3.15x3.15x0.4” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 98x90x33mm / 3.86x3.54x1.30” (LxWxH) |
| Safety class | IP40 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Včetně rámečku | 1x |
| Lithiová baterie CR2450 | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000478
Značka: Loxone
Kód: 100421
Značka: Loxone
Kód: 100189
Značka: Loxone
Kód: 100429
Značka: Loxone
Kód: 100420
Značka: Loxone
Kód: 100492
Značka: Loxone
Kód: 200537
Značka: Loxone
Kód: 100276
Značka: Loxone
Kód: 200499
Značka: Loxone
Kód: 100545
Značka: Loxone
Kód: 200507
Značka: Loxone
Kód: 100403
Značka: Loxone
Kód: 100288
Značka: Loxone
Kód: 000313
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 200277
Značka: Loxone
Kód: 100212
Značka: Loxone
Kód: 100153
Značka: Loxone
Kód: 000321
Značka: Loxone
LOXONE Touch Air má pět dotykových bodů pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku vydá zvukové kliknutí jako akustické odezvu. Je integrován senzor pro měření teploty a vlhkosti.
check_circle
check_circle