Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Elektroměr je přímo připojitelný elektroměr pro montáž na DIN lištu. Umožňuje MID-certifikované a obousměrné měření energie až do 100 A. Naměřené hodnoty lze využít pro energetický management, sledování spotřeby a mnoho dalšího.
Funkce:
| Voltage | 100 ... 276V, 50/60Hz |
|---|---|
| Current | max. 100A |
| Power consumption | 0.3W |
| Power loss at max. load | 2W (at 100A) |
| Power |
Range: 0.01...99.9 kW / kVAr / kVA Accuracy: ±1% |
|---|---|
| Energy |
Range: 0...999999 kWh / kVArh consumption and delivery Accuracy: Class 1 IEC62053, Class B EN50470 |
| Voltage |
Range: 100…276VAC Accuracy: ±0.5% |
| Current |
Range: 0.05...100A Accuracy: ±0.5% |
| Frequency |
Range: 49...61 Hz Accuracy: ±0.2% |
| according to MID 2014/32/EU Annex V | according to MID 2014/32/EU Annex V |
|---|---|
| Voltage | Un: 230VAC, ±20% |
| Current | Imin: 0.5A / Iref: 10A / Imax: 100A |
| Frequency | fn: 50 Hz, ± 2 % |
| Power factor | cosφ: 0.5 inductive ... 0.8 capacitive |
| Accuracy (Energy) | Class B (2%, @ +5°C … +30°C) |
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Wire cross-section |
AC Mains: 1.5...25mm² / AWG16...3 ferrules required for fine-stranded conductors 24VDC & LOXONE Tree: 0.28...0.8mm² / AWG23...18 |
|---|---|
| Stripping length |
AC Mains: 14...15mm / 0.55...0.59” 24VDC & LOXONE Tree: 5...6mm / 0.2...0.24" |
| Tightening torque |
AC Mains: 3 N.m / 2.21 lbf.ft 24VDC & LOXONE Tree: - |
| Temperature resistance |
AC Mains: -40...70°C / -40…158°F 24VDC & LOXONE Tree: -40...105 °C / -40...221°F |
| Screw drive |
AC Mains: Pozidriv 2 (PZ2) 24VDC & LOXONE Tree: - |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Net weight | 177 g |
|---|---|
| Total weight | 198 g |
| Product dimensions | 36x105x66mm / 1.42x4.13x2.60" (LxWxH), 2 division units |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 123x72x41mm / 4.84x2.83x1.61" (LxWxH) |
| ANSI C12.1 compliant | Accuracy Class 0.5 |
|---|---|
| Safety class | IP20 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Uzavíratelný kryt | 2 |
| Oranžovo-bílý konektor | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200499
Značka: Loxone
Kód: 100501
Značka: Loxone
Kód: 610174
Značka: Loxone
Kód: 200420
Značka: Loxone
Kód: 000553
Značka: Loxone
Kód: 100586
Značka: Loxone
Kód: 100861
Značka: Loxone
Kód: 000810
Značka: Loxone
Kód: 610055
Značka: Loxone
Kód: 000319
Značka: Loxone
Kód: 200513
Značka: Loxone
Kód: 100623
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Kód: 200539
Značka: Loxone
Kód: 100154
Značka: Loxone
Kód: 100545
Značka: Loxone
LOXONE Elektroměr je přímo připojitelný elektroměr pro montáž na DIN lištu. Umožňuje MID-certifikované a obousměrné měření energie až do 100 A. Naměřené hodnoty lze využít pro energetický management, sledování spotřeby a mnoho dalšího.
Funkce:
check_circle
check_circle