Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Nightlight Air je noční světlo s integrovaným budíkem a sedmi dotykovými body pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Kombinuje uživatelsky přívětivý design s architektonicky atraktivním, čistým vzhledem. Díky tomu je ideální na noční stolek, ale hodí se také na psací stůl, polici a mnoho dalších míst.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 5 VDC via Micro USB Power supply |
|---|---|
| Power consumption | typ. < 0.150 W, max. 5 W |
| Power loss | max. 5 W |
| Touch points (7) | capacitive touch detection |
|---|---|
| Click feedback | Yes |
| Display | time, alarm time, temperature |
| Alarm clock function | adjustable on the device; built-in alarm signal or playback via Audioserver |
| Lighting | RGBW illumination through back of device as night light |
| Loxone Air |
868 MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1 mW e.r.p. 915 MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2 mW internal antenna |
|---|
| Temperature | -40 … 35 °C / -40 … 91 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP30 |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Rychlý průvodce | 1x |
| Kabel USB A na Micro B (pouze napájení) | 1x |
| USB napájecí adaptér se třemi mezinárodními adaptéry (A, C a G) včetně kabelu | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000269
Značka: Loxone
Kód: 200486
Značka: Loxone
Kód: 200496
Značka: Loxone
Kód: 200510
Značka: Loxone
Kód: 610029
Značka: Loxone
Kód: 100566
Značka: Loxone
Kód: 000321
Značka: Loxone
Kód: 200503
Značka: Loxone
Kód: 100861
Značka: Loxone
Kód: 100464
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100495
Značka: Loxone
Kód: 100577
Značka: Loxone
Kód: 100747
Značka: Loxone
LOXONE Touch Nightlight Air je noční světlo s integrovaným budíkem a sedmi dotykovými body pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Kombinuje uživatelsky přívětivý design s architektonicky atraktivním, čistým vzhledem. Díky tomu je ideální na noční stolek, ale hodí se také na psací stůl, polici a mnoho dalších míst.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle