Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Vlastnosti:
| Power Supply | 2x 1.5V AAA batteries (2.2 ... 3.6VDC) |
|---|---|
| Battery lifetime | 18 months |
| Buttons | 12 |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2mW internal antenna |
|---|
| Operaiting temperature | 5 … 40°C / 41 … 140°F |
|---|---|
| Storage temperature | -25 … 65 °C / -13 … 149 °F |
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Colours |
White: Part No. 100624 Anthracite: Part No. 100625 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 65 g |
|---|---|
| Total weight | 110 g |
| Product dimensions | 157.6x43.1x15.5mm / 6.2x1.7x0.61” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 205x54x22mm / 8.07x2.13x0.87” (LxWxH) |
| Certifications | IEC 62368-1:2023 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Baterie AAA | 2 |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200202
Značka: Loxone
Kód: 610149
Značka: Loxone
Kód: 100719
Značka: Loxone
Kód: 200514
Značka: Loxone
Kód: 610049
Značka: Loxone
Kód: 200302
Značka: Loxone
Kód: 100674
Značka: Loxone
Kód: 610070
Značka: Loxone
Kód: 100623
Značka: Loxone
Kód: 100327
Značka: Loxone
Kód: 200485
Značka: Loxone
Kód: 100552
Značka: Loxone
Kód: 000341
Značka: Loxone
Kód: 100496
Značka: Loxone
Kód: 200519
Značka: Loxone
Kód: 610153
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100428
Značka: Loxone
Kód: 100552
Značka: Loxone
Kód: 610152
Značka: Loxone
Kód: 610149
Značka: Loxone
Kód: 610157
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Vlastnosti:
check_circle
check_circle