Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
IR elektroměr Air umožňuje přímé vyčítání kompatibilních elektronických měřičů pro domácnost s infračerveným rozhraním.
Pozor: Z legislativních důvodů není možné zařízení umístit na elektroměry, které nejsou majetkem spotřebitele. Zařízení je vhodné pro podružné měření.
| Power Supply | 14 ... 24VDC or via Micro USB |
|---|---|
| Power consumption | Micro USB: typ. 0.1W external power supply: typ. 0.4W |
| Power loss at max. load | 0.4 W |
| Interfaces | LOXONE Air: 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 3.16mW supported protocols of optical interface: AMIS IEC 62056-21 SML M-Bus supported meters: https://www.LOXONE.com/enen/info/smart-energy-meter-list/ |
| Temperature | 0 ... 50 °C / 32 ... 122 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 123 g |
|---|---|
| Total weight | 180 g |
| Product dimensions | 33.6x34 / 1.32x1.34” (DxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 101x92x88mm / 3.98x3.62x3.46” (LxWxH) |
| Safety class | IP40 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Kabel USB A na Micro B (pouze napájení) | 1x |
| USB napájecí adaptér se třemi mezinárodními adaptéry (A, C a G) včetně kabelu | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200421
Značka: Loxone
Kód: 200054
Značka: Loxone
Kód: 200541
Značka: Loxone
Kód: 610031
Značka: Loxone
Kód: 000609
Značka: Loxone
Kód: 100862
Značka: Loxone
Kód: 100611
Značka: Loxone
Kód: 200533
Značka: Loxone
Kód: 000818
Značka: Loxone
Kód: 100013
Značka: Loxone
Kód: 000328
Značka: Loxone
Kód: 100501
Značka: Loxone
Kód: 200099
Značka: Loxone
Kód: 200396
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
IR elektroměr Air umožňuje přímé vyčítání kompatibilních elektronických měřičů pro domácnost s infračerveným rozhraním.
Pozor: Z legislativních důvodů není možné zařízení umístit na elektroměry, které nejsou majetkem spotřebitele. Zařízení je vhodné pro podružné měření.
check_circle
check_circle