Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Pure Flex Air je 100% personalizovatelné tlačítko s až 12 volně definovatelnými a umístitelnými dotykovými body. Díky integrovanému LED maticovému displeji a 3 stavovým LED* umožňuje zobrazování menu, hodnot, textů a stavů. Navíc slouží jako senzor pro měření teploty a vlhkosti, a tím jako ideální řešení pro monitorování klimatu v místnosti.
Tato varianta nabízí komplexní standardní konfiguraci, která pokrývá nejdůležitější funkce:
| Power Supply | 9 … 28VDC or 2x AAA batteries |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.2W, max. 1.7W at display brightness 100% |
| Power loss | max. 1.7W |
| Battery lifetime | up to 1 year |
| Touch area | capacitive touch detection 12/14 touch points |
| Click feedback | Yes |
| Temperature detection range | -40 … 125°C +/- 0.5°C -40 … 257°F +/- 0.9°F |
| Humidity detection range | 0 … 100% r. H. +/- 2%, (non condensing) |
| Ambient temperature | -20 … 40°C / -4 … 104°F |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15" |
| Interfaces | LOXONE Air: 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 102 g |
|---|---|
| Total weight | 167 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP44 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní rámeček | 1x |
| Fólie na ochranu proti stříkající vodě | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100202
Značka: Loxone
Kód: 000817
Značka: Loxone
Kód: 000394
Značka: Loxone
Kód: 100602
Značka: Loxone
Kód: 200359
Značka: Loxone
Kód: 100584
Značka: Loxone
Kód: 100245
Značka: Loxone
Kód: 100242
Značka: Loxone
Kód: 610008
Značka: Loxone
Kód: 610053
Značka: Loxone
Kód: 200532
Značka: Loxone
Kód: 100246
Značka: Loxone
Kód: 100462
Značka: Loxone
Kód: 000566
Značka: Loxone
Kód: 100015
Značka: Loxone
Kód: 610034
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
LOXONE Touch Pure Flex Air je 100% personalizovatelné tlačítko s až 12 volně definovatelnými a umístitelnými dotykovými body. Díky integrovanému LED maticovému displeji a 3 stavovým LED* umožňuje zobrazování menu, hodnot, textů a stavů. Navíc slouží jako senzor pro měření teploty a vlhkosti, a tím jako ideální řešení pro monitorování klimatu v místnosti.
Tato varianta nabízí komplexní standardní konfiguraci, která pokrývá nejdůležitější funkce:
check_circle
check_circle