Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch for Nano je tlačítko určené pro připojení k LOXONE Nano IO Air nebo Nano Dimmer Air. Nabízí pět dotykových bodů pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku vydá zvukové kliknutí jako akustické odezvu.
| Power Supply | via Nano IO Air / Nano Dimmer Air |
|---|---|
| Temperature | -20 … 70°C / -4 … 158°F |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Touch points | 5 touch points, capacitive touch detection |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Colours | Anthracite: RAL 7016 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 50g |
|---|---|
| Total weight | 70 g |
| Product dimensions | 80x80x10mm / 3.15x3.15x0.4” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 98x90x33mm / 3.86x3.54x1.30” (LxWxH) |
| Safety class | IP40 |
|---|---|
| Standards |
UL 62368-1:2019 Ed.3+R:22Oct2021 CSA C22.2#62368-1:2019 Ed.3+U1 IEC 62368-1:2018 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Včetně rámečku | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100549
Značka: Loxone
Kód: 100679
Značka: Loxone
Kód: 200501
Značka: Loxone
Kód: 200527
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Kód: 000587
Značka: Loxone
Kód: 100038
Značka: Loxone
Kód: 100473
Značka: Loxone
Kód: 000057
Značka: Loxone
Kód: 610068
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100615
Značka: Loxone
Kód: 000309
Značka: Loxone
Kód: 610019
Značka: Loxone
Kód: 200519
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 200277
Značka: Loxone
Kód: 100212
Značka: Loxone
Kód: 100153
Značka: Loxone
Kód: 000323
Značka: Loxone
LOXONE Touch for Nano je tlačítko určené pro připojení k LOXONE Nano IO Air nebo Nano Dimmer Air. Nabízí pět dotykových bodů pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku vydá zvukové kliknutí jako akustické odezvu.
check_circle
check_circle