Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Nano Dimmer Air nabízí výstup pro stmívání vysokonapěťových svítidel a je určen pro instalaci do podomítkových nebo dutinových krabic.
Vlastnosti:
| Power Supply | 220 ... 240VAC, 50/60 H |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.40 W, max. 0.50 W |
| Power loss at max. load | 5 W |
| Outputs |
dimmable output (phase cut, trailing / leading edge) resistive load: 30 ... 200W capacitive load: 15 ... 110VA inductive load: 30 ... 200VA |
| Temperature | -40 ... 35°C / -40 ... 98°F |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
|---|
| Wire cross-section | 1.0 ... 2.5mm² / AWG18 ... 13 |
|---|---|
| Stripping length | 6mm / 0.23” |
| Temperature resistance |
80°C / 176°F for IEC, 75°C / 167°F for UL |
| Power rating of connectors | max. 10A |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 50g |
|---|---|
| Total weight | 70 g |
| Product dimensions | 53x52x29mm / 2.09x2.05x1.14” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 95x88x33mm / 3.74x3.46x1.30” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|---|
| Operation | Type 1 (EN60669-1:2009 & DIN EN 60669-2:2010) |
| Rated impulse voltage for dimmer output | 1 kV (max. altitude 2000 m) |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200177
Značka: Loxone
Kód: 200408
Značka: Loxone
Kód: 200525
Značka: Loxone
Kód: 200358
Značka: Loxone
Kód: 610070
Značka: Loxone
Kód: 100465
Značka: Loxone
Kód: 200288
Značka: Loxone
Kód: 100291
Značka: Loxone
Kód: 000386
Značka: Loxone
Kód: 100872
Značka: Loxone
Kód: 100313
Značka: Loxone
Kód: 000388
Značka: Loxone
Kód: 610019
Značka: Loxone
Kód: 200035
Značka: Loxone
Kód: 100142
Značka: Loxone
Kód: 100181
Značka: Loxone
Kód: 100154
Značka: Loxone
Kód: 100586
Značka: Loxone
LOXONE Nano Dimmer Air nabízí výstup pro stmívání vysokonapěťových svítidel a je určen pro instalaci do podomítkových nebo dutinových krabic.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle