Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Meteostanice Air zaznamenává rychlost větru, intenzitu světla, déšť i teplotu. Vytváří tak spolehlivý základ pro ochranu budovy a její efektivní provoz.
| Power Supply | 10 ... 30VDC or 2x 1.5V AA batteries |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.04W, max. 1.4W (when rain sensor heating is on) |
| Power loss | max. 1.4W |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 3.16mW |
| Battery lifetime | up to 2 years |
| Temperature | -30 ... 70°C / -22 ... 158°F |
| Wind detection range | 9 ... 145km/h / 5.6 ... 90mph |
| Brightness sensor range | 0 ... 188000lx |
| Temperature detection range | -40 ... 125°C / -40 ... 257°F |
| Rain sensor | integrated, heating only when extern powered |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Wire cross-section | 0.08 ... 0.32mm² / AWG28 ... 22 |
|---|---|
| Stripping length | 3.5mm / 0.14" |
| Temperature resistance | -40 … 125°C / -40 … 257°F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 214 g |
|---|---|
| Total weight | 407 g |
| Product dimensions | 262x120x90mm / 10.31x4.72x3.54” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 269x192x77mm / 10.59x7.56x3.03” (LxWxH) |
| Safety class | IP44 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Předplatné Weather Service na 10 let | 1x |
| Instalační sada | 1x |
| Držák kombinující uchycení na zeď či tyč | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100008
Značka: Loxone
Kód: 200501
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 100565
Značka: Loxone
Kód: 100204
Značka: Loxone
Kód: 100187
Značka: Loxone
Kód: 000616
Značka: Loxone
Kód: 100473
Značka: Loxone
Kód: 610023
Značka: Loxone
Kód: 200395
Značka: Loxone
Kód: 100184
Značka: Loxone
Kód: 200519
Značka: Loxone
Kód: 000604
Značka: Loxone
Kód: 200504
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 000598
Značka: Loxone
Kód: 000498
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Kód: 000514
Značka: Loxone
LOXONE Meteostanice Air zaznamenává rychlost větru, intenzitu světla, déšť i teplotu. Vytváří tak spolehlivý základ pro ochranu budovy a její efektivní provoz.
check_circle
check_circle