Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Nano IO Air má 2 reléové výstupy a 6 digitálních vstupů pro instalaci do podomítkové krabice.
Vlastnosti:
| Power Supply |
110 ... 230VAC, 50/60Hz or 20 ... 26VDC |
|---|---|
| Power consumption |
typ. 0.5W / max. 1.2W (with NFC Code Touch for Nano) @ 230VAC typ. 0.4W / max. 1W (with NFC Code Touch for Nano) @ 24VDC |
| Max. inrush current | 15 A |
| Inputs |
6 digital inputs 24VDC logic 0: 0 ... 5VDC undefined: 5 ... 7VDC logic 1: 7 ... 24VDC Ri= 31kΩ 24VDC output, max. 1W |
| Outputs |
2 digital outputs (switching supply voltage) 5A at cosφ=1 |
| Power loss at max. load | 2.6 W |
| Temperature | 0 ... 35°C / 32 ... 95°F |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Wire cross-section |
Power supply & Relay outputs:1 ... 2.5mm² / AWG17 ... 13 Digital inputs: 0.14 ... 1mm² / AWG26 ... 17 |
|---|---|
| Stripping length |
Power supply & Relay outputs: 6mm / 0.24” Digital inputs: 3.5mm / 0.14” |
| Temperature resistance |
Power supply & Relay outputs: min. 70°C / 158°F Digital inputs: min. 70°C / 158°F |
| Max. wire length | Digital Inputs: 3m |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 56g |
|---|---|
| Total weight | 79 g |
| Product dimensions | 53x52x29mm / 2.09x2.05x1.14” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 88x95x33mm / 3.46x3.74x1.30” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100710
Značka: Loxone
Kód: 100803
Značka: Loxone
Kód: 100221
Značka: Loxone
Kód: 100680
Značka: Loxone
Kód: 100785
Značka: Loxone
Kód: 100402
Značka: Loxone
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 100471
Značka: Loxone
Kód: 200291
Značka: Loxone
Kód: 610106
Značka: Loxone
Kód: 200319
Značka: Loxone
Kód: 200514
Značka: Loxone
Kód: 100586
Značka: Loxone
Kód: 000516
Značka: Loxone
Kód: 610153
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 000497
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
LOXONE Nano IO Air má 2 reléové výstupy a 6 digitálních vstupů pro instalaci do podomítkové krabice.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle