Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Závěsné světlo RGBW je závěsné svítidlo, které kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Pro řízení a stmívání je potřeba PWM stmívač jako je LOXONE RGBW 24V Dimmer.
Funkce:
| Supply voltage | 21.6 … 25.2 VDC |
|---|---|
| Power consumption |
Red: 1.5W Green: 4.8W Blue: 1W Warm white: 12W max. 12W |
| Dimming range | 0 ... 100% |
| PWM frequency | 123 ... 400Hz |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | F |
| Temperature | -40 ... 55°C / -40 ... 131°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Wire cross-section |
Connection Cable: 0.75mm² / AWG18 Connection Terminals: 0.14 … 4mm² / AWG24 … 12 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cable: 5mm / 0.2" Connection Terminals: 11mm / 0.43" |
| Temperature resistance |
Connection Cable: max. 70°C / 158°F Connection Terminals: max. 85°C / 185°F |
| Colour temperature | typ. 3000k (warm white) |
|---|---|
| Luminous flux | typ. 975lm (warm white) |
| Colour rendering index (CRI) | min. 80, typ. 83 |
| Beam angle |
RGB: 120° WW: 38° |
| Unified glare rating (UGR) | — |
| Colours |
Anthracite: RAL 7016 - Part No. 100275 White: RAL 9003 - Part No. 100274 |
|---|---|
| Material | Alu and Plastic |
| Finish | Matte |
| Max. drop from ceiling to lower edge of pendant | 2m |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Kabel potažený tkaninou (2 m) | 1x |
| WAGO svorky | 5 |
| Rukavice | 2 |
| Šrouby s hmoždinkami | 2 |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000309
Značka: Loxone
Kód: 100151
Značka: Loxone
Kód: 100289
Značka: Loxone
Kód: 100674
Značka: Loxone
Kód: 610019
Značka: Loxone
Kód: 100540
Značka: Loxone
Kód: 100429
Značka: Loxone
Kód: 000605
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 100467
Značka: Loxone
Kód: 610149
Značka: Loxone
Kód: 100352
Značka: Loxone
Kód: 100484
Značka: Loxone
Kód: 000567
Značka: Loxone
Kód: 610160
Značka: Loxone
Kód: 100324
Značka: Loxone
Kód: 100325
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 100239
Značka: Loxone
Závěsné světlo RGBW je závěsné svítidlo, které kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Pro řízení a stmívání je potřeba PWM stmívač jako je LOXONE RGBW 24V Dimmer.
Funkce:
check_circle
check_circle