Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Alarmová siréna Tree slouží jako externí výstražné zařízení a při aktivaci upozorní hlasitým alarmem i červeným výstražným světlem. Integrovaný sabotážní kontakt zajišťuje vyšší úroveň ochrany. Díky technologii LOXONE Tree je uvedení do provozu rychlé a snadné.
| Supply voltage | 18 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.045 W, max. 6.4 W |
| Power loss | max. 6.4W |
| Temperature | -40 … 55°C / -40 … 131°F |
| Alarm | Acoustic 93dB / 1m 83.5dB / 3m optical: flashing red light |
| Tamper detection | Yes |
| Loxone Tree | Connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Wire cross-section | 0.4 … 0.8mm² / AWG26 … 19 |
|---|---|
| Stripping length | must not be stripped |
| Temperature resistance | -40 ... 140 °C / -40 ... 284°F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 585g |
|---|---|
| Total weight | 665 g |
| Product dimensions | 250x150x64mm / 9.84x5.91x2.52” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 255x155x70mm / 10.03x6.10x2.75” (LxWxH) |
| Safety class | IP44 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Lisovací svorka UY2 od 3M | 4 |
| Montážní sada (hmoždinky, šrouby) | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100141
Značka: Loxone
Kód: 200136
Značka: Loxone
Kód: 000051
Značka: Loxone
Kód: 100324
Značka: Loxone
Kód: 200077
Značka: Loxone
Kód: 100265
Značka: Loxone
Kód: 610168
Značka: Loxone
Kód: 100488
Značka: Loxone
Kód: 100550
Značka: Loxone
Kód: 200049
Značka: Loxone
Kód: 200498
Značka: Loxone
Kód: 100289
Značka: Loxone
Kód: 000798
Značka: Loxone
Kód: 200471
Značka: Loxone
Kód: 100621
Značka: Loxone
Kód: 610108
Značka: Loxone
Kód: 100027
Značka: Loxone
Kód: 100202
Značka: Loxone
Kód: 000381
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE Alarmová siréna Tree slouží jako externí výstražné zařízení a při aktivaci upozorní hlasitým alarmem i červeným výstražným světlem. Integrovaný sabotážní kontakt zajišťuje vyšší úroveň ochrany. Díky technologii LOXONE Tree je uvedení do provozu rychlé a snadné.
check_circle
check_circle