Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Nano DI Tree nabízí 6 digitálních vstupů v kompaktním modulu. Je ideální pro rychlou a snadnou integraci libovolných spínačů, tlačítek, okenních kontaktů a dalších prvků prostřednictvím technologie LOXONE Tree.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | max. 0.108 W |
| Power loss at max. load | max. 0.108 W |
| Digital (6) |
Logic 0: 0 … 2.2 V DC Undefined: 2.3 … 4.9 V DC Logic 1: 5 … 24 V DC Ri=57 kOhm 24 V Output: max. 0.1 A! Useable as frequency counter: - Max. frequency: 500 Hz - Min. pulse width: 1 ms - Accuracy: ± 1Hz |
|---|
| Loxone Tree | connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Wire cross-section |
Power supply & LOXONE Tree: 0.25 … 0.8mm² / AWG23 … 18 Connection Cables: 0.2mm² / AWG24 |
|---|---|
| Stripping length |
Power supply & LOXONE Tree: 5mm / 0.2" Connection Cables: 8mm / 0.3" |
| Temperature resistance |
Power supply & LOXONE Tree: -40 … 105°C / -40 … 221°F Connection Cables: 80 ... 105°C / 176 ... 221°F |
| Length |
Power supply & LOXONE Tree: - Connection Cables: 250mm / 9.84" |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 54 g |
|---|---|
| Total weight | 74 g |
| Product dimensions | 38.3 x 34.3 x 10.5 mm / 1.50 x 1.35 x 0.41” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 79 x 79 x 41 mm / 3.11 x 3.11 x 1.61” (L x W x H) |
| Standards |
UL 62368-1:2019 Ed.3+R:22Oct2021 CSA C22.2#62368-1:2019 Ed.3+U1 IEC 62368-1:2018 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Rychlý průvodce | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000309
Značka: Loxone
Kód: 100861
Značka: Loxone
Kód: 100029
Značka: Loxone
Kód: 100875
Značka: Loxone
Kód: 100862
Značka: Loxone
Kód: 100284
Značka: Loxone
Kód: 610031
Značka: Loxone
Kód: door-lock-air-battery
Značka: Loxone
Kód: 200393
Značka: Loxone
Kód: 000567
Značka: Loxone
Kód: 200360
Značka: Loxone
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 100718
Značka: Loxone
Kód: 610106
Značka: Loxone
Kód: 100463
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE Nano DI Tree nabízí 6 digitálních vstupů v kompaktním modulu. Je ideální pro rychlou a snadnou integraci libovolných spínačů, tlačítek, okenních kontaktů a dalších prvků prostřednictvím technologie LOXONE Tree.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle