Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Štíhlý sloupový reproduktor ORKAN působí velmi exkluzivně a zároveň nenápadně. Snadno zapadne do jakéhokoli interiéru a dokáže rozpoutat akustické představení s rychlou odezvou, nadstandardní prostorovostí a úžasnými detaily.
V německém Hannoveru vyvinutý výškový reproduktor quadral quSENSE® zaručuje brilantní výšky s výjimečnou přesností až do frekvence 65 000 Hz. Středový reproduktor quadral ALTIMA® a dva basové reproduktory quadral ALTIMA® zajišťují čisté středy a mimořádně silný bas, který sahá až k hlubokým 29 Hz.
Prodlužte si záruku na zakoupený reproduktor AURUM až na 10 let. Kontaktujte info@quadral.com. K podmínkám >
| Speaker type | 3-way |
|---|---|
| Nominal and music power | 200/350 W |
| Frequency range | 29…65.000 Hz |
| Crossover frequency | 260/3.700 Hz |
| Nominal impedance | 4 Ohm |
| Tweeter type | quadral quSENSE® 50mm Aluminium ribbon |
| Midrange | 155 mm Ø quadral ALTIMA® |
| Woofer Ø | 2 x 180 mm Ø |
| Woofer membrane material | quadral ALTIMA® |
| Principle | Bassreflex |
|---|---|
| Sensitivity | 87 dB |
| Weight | 29,1 kg |
| Product dimensions | 103 x 22 x 36 cm |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Přední mřížka | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
| Samolepicí filcové podložky | 1x |
| Záruční list | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000605
Značka: Loxone
Kód: 000319
Značka: Loxone
Kód: 200291
Značka: Loxone
Kód: 100874
Značka: Loxone
Kód: 200024
Značka: Loxone
Kód: 200496
Značka: Loxone
Kód: 100189
Značka: Loxone
Kód: 000514
Značka: Loxone
Kód: 610170
Značka: Loxone
Kód: 610155
Značka: Loxone
Kód: 200410
Značka: Loxone
Kód: 100509
Značka: Loxone
Kód: 100433
Značka: Loxone
Kód: 000571
Značka: Loxone
Kód: 610070
Značka: Loxone
Kód: 610073
Značka: Loxone
Štíhlý sloupový reproduktor ORKAN působí velmi exkluzivně a zároveň nenápadně. Snadno zapadne do jakéhokoli interiéru a dokáže rozpoutat akustické představení s rychlou odezvou, nadstandardní prostorovostí a úžasnými detaily.
V německém Hannoveru vyvinutý výškový reproduktor quadral quSENSE® zaručuje brilantní výšky s výjimečnou přesností až do frekvence 65 000 Hz. Středový reproduktor quadral ALTIMA® a dva basové reproduktory quadral ALTIMA® zajišťují čisté středy a mimořádně silný bas, který sahá až k hlubokým 29 Hz.
Prodlužte si záruku na zakoupený reproduktor AURUM až na 10 let. Kontaktujte info@quadral.com. K podmínkám >
check_circle
check_circle