Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Satellite Speaker IP64 Passive je univerzální odpovědí na všechny vaše audio potřeby. Reproduktor má krytí IP64 a díky ohebnému rameni jej lze vždy namontovat v ideálním úhlu.
Vlastnosti:
| Type | 2-way |
|---|---|
| Principle | Closed housing |
| Power rating of connectors | 50W |
| Crossover frequency | 1 600 Hz |
| Frequency range | 50…25.000Hz |
| Nominal impedance | 8 Ohm |
| Tweeter Ø | 25mm / 1“ |
| Tweeter dome material | Silk, polymer coated |
| Woofer Ø | 140mm / 5.5“ |
| Woofer membrane material | Polypropylene |
| Maximum power | 80 W |
|---|---|
| Sensitivity | 83dB |
| Ambient temperature | -30...70°C /-22...158°F |
|---|---|
| Humidity | max. 100% r.H. (non-condensing) |
| Connection type | Screw terminals |
|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 2.65 kg |
|---|---|
| Total weight | 2.89 kg |
| Product dimensions | 216 x 150 x 143 mm / 8.5 x 5.9 x 5.6" |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 250x180x170mm / 9.84x7.09x6.69" (LxWxH) |
| Ingress protection | IP64 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Instalační šablona | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100474
Značka: Loxone
Kód: 100663
Značka: Loxone
Kód: 100863
Značka: Loxone
Kód: 100517
Značka: Loxone
Kód: 100497
Značka: Loxone
Kód: 100624
Značka: Loxone
Kód: 100423
Značka: Loxone
Kód: 100309
Značka: Loxone
Kód: 000309
Značka: Loxone
Kód: 100734
Značka: Loxone
Kód: 100503
Značka: Loxone
Kód: 000222
Značka: Loxone
Kód: 200098
Značka: Loxone
Kód: 200516
Značka: Loxone
Kód: 100327
Značka: Loxone
Kód: 100382
Značka: Loxone
Kód: 610167
Značka: Loxone
Kód: 610148
Značka: Loxone
Kód: 100497
Značka: Loxone
Kód: 000810
Značka: Loxone
Kód: 000809
Značka: Loxone
Kód: 100429
Značka: Loxone
Satellite Speaker IP64 Passive je univerzální odpovědí na všechny vaše audio potřeby. Reproduktor má krytí IP64 a díky ohebnému rameni jej lze vždy namontovat v ideálním úhlu.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle