Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
DALI je standardizované kabelové rozhraní pro osvětlení, které podporuje široká škála výrobců i svítidel. LOXONE DALI Extension integruje tyto produkty do ekosystému LOXONE a je schopen ovládat až 10 zařízení DALI.
Funkce:
| Supply voltage | 12 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption |
typ. 0.4 W (no bus load) max. 5.4 W (incl. 250 mA bus load) |
| Power loss at max. load | 1.4 W (at 250 mA bus load) |
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|---|
| DALI |
DALI devices: max. 10 devices / 16 groups DALI types: supported DALI device types: 0-8; supported DALI-2 instance types: 1-4 Bus length: max. 300 m / 985 ft at 1.5 mm² Bus topologies: Bus, Line, Star, Tree Bus voltage: High: 16 V, Low: 0 V (typ.) Bus supply: guaranteed: 240 mA; max. 250 mA |
| Temperature | -40 … 55 °C / -40 … 131 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type |
24 VDC & LOXONE Link Interface DG220B MSTB2.5 |
|---|---|
| Wire cross-section |
0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 0.25 … 2.5 mm² / AWG 24… 12 |
| Stripping length |
5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” 7 mm / 0.28" |
| Temperature resistance |
-40 … 105 °C / -40 … 221 °F -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Standards |
IEC 62368-1:2018 UL 62368-1:2019 Ed.3 CSA C22.2#62368-1:2019 Ed.3 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610030
Značka: Loxone
Kód: 200035
Značka: Loxone
Kód: 100787
Značka: Loxone
Kód: 610059
Značka: Loxone
Kód: 200446
Značka: Loxone
Kód: 610006
Značka: Loxone
Kód: 200418
Značka: Loxone
Kód: 100038
Značka: Loxone
Kód: 100578
Značka: Loxone
Kód: 100312
Značka: Loxone
Kód: 100180
Značka: Loxone
Kód: 000063
Značka: Loxone
Kód: 100330
Značka: Loxone
Kód: 100204
Značka: Loxone
Kód: 100486
Značka: Loxone
Kód: 200528
Značka: Loxone
Kód: 000590
Značka: Loxone
DALI je standardizované kabelové rozhraní pro osvětlení, které podporuje široká škála výrobců i svítidel. LOXONE DALI Extension integruje tyto produkty do ekosystému LOXONE a je schopen ovládat až 10 zařízení DALI.
Funkce:
check_circle
check_circle