Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Stereo Extension rozšiřuje Audioserver o dva další výstupy zesilovače.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 18 … 26 VDC |
|---|---|
| Power consumption |
typ. 0.91 W (Standby), Recommended power supply: min. 36 W |
| Power loss at max. load | 3.4 W |
| Nominal power with test signal |
24 VDC: 55 W (100 % load, Vin = 0.77 Vrms / 1 kHz - Normal operation), max. 120 W peak |
| Speaker (2) |
Impedance: 4 … 8 Ohm Sample rate: 44.1 kHz |
|---|---|
| SPDIF (1) |
Type: Digital, Electrical Sample rate: 48 kHz |
| Type | Class D |
|---|---|
| Allowed speaker impedance | 4 … 8 Ohm |
| Frequency response | 20 … 20 000 Hz |
| Max. peak power (per channel) | 50 W (x2) |
| Max. RMS power (per channel) | 18 W (x2) |
| Loxone Tree Turbo | Connection with Audioserver or Miniserver Compact |
|---|
| Temperature | 0 ... 50 °C / 32 ... 122 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP10 |
| Terminal type |
24 VDC & Speaker Outputs LOXONE Tree Turbo SPDIF Output - DG220B 3.5 mm/ 1/8" jack |
|---|---|
| Wire cross-section |
1 … 2.5 mm² / AWG 17 … 12 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 - |
| Stripping length |
6 … 7.5 mm / 0.24 … 0.30" 5 mm / 0.2" - |
| Tightening torque |
0.5 … 0.6 Nm / 0.37 … 0.44 lbf·ft - - |
| Temperature resistance |
min. 80 °C / 176 °F for IEC, min. 75 °C / 167 °F for UL -40 … 105 °C / -40 … 221 °F -25 … 85 °C / -13 … 185 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Standards |
UL 62368-1 IEC 62368-1 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Rychlý průvodce | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000565
Značka: Loxone
Kód: 100496
Značka: Loxone
Kód: 100482
Značka: Loxone
Kód: 100552
Značka: Loxone
Kód: 100352
Značka: Loxone
Kód: 200505
Značka: Loxone
Kód: 100763
Značka: Loxone
Kód: 200521
Značka: Loxone
Kód: 000498
Značka: Loxone
Kód: 100488
Značka: Loxone
Kód: 100186
Značka: Loxone
Kód: 100578
Značka: Loxone
Kód: 610165
Značka: Loxone
Kód: 000222
Značka: Loxone
Kód: 100800
Značka: Loxone
Kód: 200291
Značka: Loxone
Kód: 100428
Značka: Loxone
Kód: 000528
Značka: Loxone
Kód: 610148
Značka: Loxone
Kód: 100497
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 610155
Značka: Loxone
Kód: 610001
Značka: Loxone
Stereo Extension rozšiřuje Audioserver o dva další výstupy zesilovače.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle