Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Install Speaker 10 Passive je vysoce kvalitní vestavný reproduktor, který má navzdory své kompaktní konstrukci 10palcovou membránu.
Vlastnosti:
| Power rating of connectors | 60 W |
|---|---|
| Maximum power | 120 W |
| Speaker type | 2-way |
|---|---|
| Frequency range | 40…23.000Hz |
| Nominal impedance | 8 Ohm |
| Crossover frequency | 1 600 Hz |
| Sensitivity | 90 dB |
| Woofer Ø | 254 mm / 10“ |
| Woofer membrane material | Altima (Aluminium-, Titanium-, Magnesium- composite) |
| Tweeter Ø | 32 mm / 1.25“ |
| Tweeter dome material | Titanium |
| Temperature | -30 … 70 °C / -22 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní šablona | 1x |
| Mřížkový kryt (bílý) | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000596
Značka: Loxone
Kód: 100663
Značka: Loxone
Kód: 000819
Značka: Loxone
Kód: 610074
Značka: Loxone
Kód: 610050
Značka: Loxone
Kód: 200524
Značka: Loxone
Kód: 200468
Značka: Loxone
Kód: 100787
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 100612
Značka: Loxone
Kód: 200494
Značka: Loxone
Kód: 000533
Značka: Loxone
Kód: 100579
Značka: Loxone
Kód: 100680
Značka: Loxone
Kód: 100501
Značka: Loxone
Kód: 100517
Značka: Loxone
Kód: 610160
Značka: Loxone
Kód: 610164
Značka: Loxone
Kód: 100497
Značka: Loxone
Kód: 610155
Značka: Loxone
Install Speaker 10 Passive je vysoce kvalitní vestavný reproduktor, který má navzdory své kompaktní konstrukci 10palcovou membránu.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle