Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Pure for Nano je tlačítko určené pro připojení k LOXONE Nano IO Air nebo Nano Dimmer Air. Nabízí pět dotykových bodů pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku vydá zvukové kliknutí jako akustické odezvu. Orientační světlo umožňuje rozpoznat zařízení ve tmě.
Pro nejlepší uživatelský zážitek ve vašich projektech doporučujeme: Od teď sázejte na nový Touch Pure for Nano. Přepracovaný design zajišťuje intuitivní ovládání a dokonale ladí s moderními interiéry.
| Power Supply | via Nano IO Air / Nano Dimmer Air |
|---|---|
| Temperature | -20 … 70°C / -4 … 158°F |
| Touch points | 5 touch points, capacitive touch detection |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Colours | Anthracite: RAL 7016 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 108 g |
|---|---|
| Total weight | 127 g |
| Product dimensions | 90x90x23mm / 3.54x3.54x0.9” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 105x99.5x29mm / 4.13x3.92x1.14” (LxWxH) |
| Safety class | IP40 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní rámeček | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100434
Značka: Loxone
Kód: 100482
Značka: Loxone
Kód: 100611
Značka: Loxone
Kód: 200395
Značka: Loxone
Kód: 200534
Značka: Loxone
Kód: 100476
Značka: Loxone
Kód: 610173
Značka: Loxone
Kód: 000341
Značka: Loxone
Kód: 200203
Značka: Loxone
Kód: 610161
Značka: Loxone
Kód: 100540
Značka: Loxone
Kód: 200280
Značka: Loxone
Kód: 000563
Značka: Loxone
Kód: 610153
Značka: Loxone
Kód: 100582
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100212
Značka: Loxone
Kód: 100153
Značka: Loxone
LOXONE Touch Pure for Nano je tlačítko určené pro připojení k LOXONE Nano IO Air nebo Nano Dimmer Air. Nabízí pět dotykových bodů pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku vydá zvukové kliknutí jako akustické odezvu. Orientační světlo umožňuje rozpoznat zařízení ve tmě.
Pro nejlepší uživatelský zážitek ve vašich projektech doporučujeme: Od teď sázejte na nový Touch Pure for Nano. Přepracovaný design zajišťuje intuitivní ovládání a dokonale ladí s moderními interiéry.
check_circle
check_circle