- Vyprodáno
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Pure Flex Air je 100% personalizovatelné tlačítko s až 12 volně definovatelnými a umístitelnými dotykovými body. Díky integrovanému LED maticovému displeji a 3 stavovým LED* umožňuje zobrazování menu, hodnot, textů a stavů. Navíc slouží jako senzor pro měření teploty a vlhkosti, a tím jako ideální řešení pro monitorování klimatu v místnosti.
| Power Supply | 9 ... 28VDC or 2x AAA batteries |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.2W, max. 1.7W at display brightness 100% |
| Power loss | max. 1.7W |
| Battery lifetime | up to 1 year |
| Touch area | capacitive touch detection 12/14 touch points |
| Temperature detection range | -40 … 125°C / -40 … 257°F; +/- 0.5°C / 0.9°F |
| Humidity detection range | 0 … 100% r.H. +/- 2%, (non condensing) |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Temperature | -20 … 40 °C / -4 … 104 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Colours |
White: RAL9003 - Part No. 100509, 100540 Anthracite: RAL9005 - Part No. 100510, 100524, 100560 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 102 g |
|---|---|
| Total weight | 167 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP44 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Baterie AAA | 2 |
| Plastový montážní držák | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200516
Značka: Loxone
Kód: 610148
Značka: Loxone
Kód: 100586
Značka: Loxone
Kód: 200151
Značka: Loxone
Kód: 100661
Značka: Loxone
Kód: 200508
Značka: Loxone
Kód: 100420
Značka: Loxone
Kód: 100476
Značka: Loxone
Kód: 610157
Značka: Loxone
Kód: 200449
Značka: Loxone
Kód: 200514
Značka: Loxone
Kód: 200493
Značka: Loxone
Kód: 610155
Značka: Loxone
Kód: 610063
Značka: Loxone
Kód: 610159
Značka: Loxone
Kód: 000200
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
LOXONE Touch Pure Flex Air je 100% personalizovatelné tlačítko s až 12 volně definovatelnými a umístitelnými dotykovými body. Díky integrovanému LED maticovému displeji a 3 stavovým LED* umožňuje zobrazování menu, hodnot, textů a stavů. Navíc slouží jako senzor pro měření teploty a vlhkosti, a tím jako ideální řešení pro monitorování klimatu v místnosti.
check_circle
check_circle