Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Reproduktor Install Speaker 7 Passive zaujme mimořádně rovnoměrnou úrovní hlasitosti. To zajišťuje vynikající kvalitu zvuku kdekoli v místnosti. Byl navržený speciálně tak, aby naplno využil potenciál LOXONE Audioserveru.
Vlastnosti:
| Speaker type | 2-way |
|---|---|
| Frequency range | 50…28.000Hz |
| Nominal impedance | 8 Ohm |
| Tweeter Ø | 25.4mm / 1" |
| Woofer Ø | 178mm / 7" |
| Woofer membrane material | Carbon filled Polypropylene |
| Power rating of connectors | 40W |
|---|---|
| Maximum power | 80 W |
| Crossover frequency | 2,1kHz |
| Sensitivity | 88dB |
| Tweeter type | Dome tweeter |
| Tweeter dome material | Silk |
| Ingress protection |
|
| Temperature | -30 … 70 °C / -22 … 158 °F |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Kulatý magnetický kryt | 1x |
| Montážní šablona | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100609
Značka: Loxone
Kód: 200297
Značka: Loxone
Kód: 100606
Značka: Loxone
Kód: 100680
Značka: Loxone
Kód: 100526
Značka: Loxone
Kód: 100201
Značka: Loxone
Kód: 100590
Značka: Loxone
Kód: 610023
Značka: Loxone
Kód: 100038
Značka: Loxone
Kód: 200535
Značka: Loxone
Kód: 100289
Značka: Loxone
Kód: 200515
Značka: Loxone
Kód: 100401
Značka: Loxone
Kód: 100494
Značka: Loxone
Kód: 100382
Značka: Loxone
Kód: 100517
Značka: Loxone
Kód: 200202
Značka: Loxone
Kód: 610148
Značka: Loxone
Kód: 610155
Značka: Loxone
Kód: 610158
Značka: Loxone
Kód: 610001
Značka: Loxone
Reproduktor Install Speaker 7 Passive zaujme mimořádně rovnoměrnou úrovní hlasitosti. To zajišťuje vynikající kvalitu zvuku kdekoli v místnosti. Byl navržený speciálně tak, aby naplno využil potenciál LOXONE Audioserveru.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle