Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Trubkový motor SOLIDline Air od společnosti Geiger Antriebstechnik s integrovanou bezdrátovou technologií LOXONE Air je ideálním řešením pro rekonstrukce a renovace.
Vlastnosti:
| Power Supply | 1.0A |
|---|---|
| Voltage | 230V~/50Hz |
| Cos Phi (cosΦ) | >0.95 |
| Inrush current (Factor) | x 1.2 |
| Power | 220W |
| Torque | 50Nm |
| Speed | 12 1/min |
| Ingress protection | IP44 |
| Product dimensions | 586.5x45mm |
| Operating mode | S2 4min |
| Weight | ca. 2.70kg |
| Operaiting temperature | -10 – 60°C / H max. 90°C |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Držák motoru SOLIDline (SOC) | 1x |
| Připojovací kabel 3 m | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200308
Značka: Loxone
Kód: 100792
Značka: Loxone
Kód: 000833
Značka: Loxone
Kód: 000616
Značka: Loxone
Kód: 000496
Značka: Loxone
Kód: 200297
Značka: Loxone
Kód: 100566
Značka: Loxone
Kód: 610160
Značka: Loxone
Kód: 100617
Značka: Loxone
Kód: 000580
Značka: Loxone
Kód: 610159
Značka: Loxone
Kód: 200529
Značka: Loxone
Kód: 100550
Značka: Loxone
Kód: 610158
Značka: Loxone
Kód: 100140
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100186
Značka: Loxone
Kód: 100187
Značka: Loxone
Kód: 100188
Značka: Loxone
Kód: 100189
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 000392
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 000394
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Trubkový motor SOLIDline Air od společnosti Geiger Antriebstechnik s integrovanou bezdrátovou technologií LOXONE Air je ideálním řešením pro rekonstrukce a renovace.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle