Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Komfortní senzor Air se používá k měření teploty a vlhkosti v místnostech.
| Power Supply | 9 ... 28VDC or 2x 1.5V AAA batteries |
|---|---|
| Power consumption | battery: typ. 0.02mW, max. 0.050W external power supply: typ. 0.065W, max. 0.085W |
| Power loss | max. 0.085W |
| Battery lifetime | up to 2 years |
| Ambient temperature | -20 ... 55°C / -4 ... 131°F |
| Temperature detection range | -40 … 125°C / -40 … 257°F; +/- 0.5°C / 0.9°F |
| Humidity detection range | 0 … 100% r.H. +/- 2%, (non condensing) |
| Loxone Air | 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
|---|
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours | Anthracite: RAL7021 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Včetně rámečku | 1x |
| Nástěnný držák | 1x |
| Stojící rámeček | 1x |
| Baterie AAA | 2 |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200425
Značka: Loxone
Kód: 200309
Značka: Loxone
Kód: 100575
Značka: Loxone
Kód: 000386
Značka: Loxone
Kód: 200154
Značka: Loxone
Kód: 100325
Značka: Loxone
Kód: 200353
Značka: Loxone
Kód: 100287
Značka: Loxone
Kód: 100331
Značka: Loxone
Kód: 100668
Značka: Loxone
Kód: 100676
Značka: Loxone
Kód: 100864
Značka: Loxone
Kód: 200524
Značka: Loxone
Kód: 200500
Značka: Loxone
Kód: 200012
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 200277
Značka: Loxone
Kód: 000323
Značka: Loxone
Komfortní senzor Air se používá k měření teploty a vlhkosti v místnostech.
check_circle
check_circle