Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Wall Speaker je flexibilní dvoupásmový reproduktor. Dokonale ladí s LOXONE Audioserverem a díky integrovanému zavěšení na stěnu jej lze instalovat vertikálně nebo horizontálně. Ozvučnice a další díly jsou optimalizovány pro minimální zkreslení a vysoké rozlišení akustických detailů. Abyste plně využili potenciál reproduktoru, doporučujemejeho montáž na stěnu.
Vlastnosti:
| Speaker type | 2-way |
|---|---|
| Frequency range | 50…25.000Hz |
| Nominal impedance | 8 Ohm |
| Woofer membrane material | Fiber reinforced kraft paper |
| Power rating of connectors | 50W |
|---|---|
| Maximum power | 80 W |
| Crossover frequency | 2,2kHz |
| Sensitivity | 86dB |
| Tweeter dome material | Silk |
| Temperature | -30 … 70 °C / -22 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Přední kryt | 1x |
| Instalační šablona | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100274
Značka: Loxone
Kód: 100578
Značka: Loxone
Kód: 100497
Značka: Loxone
Kód: 000309
Značka: Loxone
Kód: 100734
Značka: Loxone
Kód: 100794
Značka: Loxone
Kód: 000557
Značka: Loxone
Kód: 610156
Značka: Loxone
Kód: 100806
Značka: Loxone
Kód: 200526
Značka: Loxone
Kód: 200154
Značka: Loxone
Kód: 200541
Značka: Loxone
Kód: 610109
Značka: Loxone
Kód: 000477
Značka: Loxone
Kód: 100038
Značka: Loxone
Kód: 000323
Značka: Loxone
Kód: 100428
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 610157
Značka: Loxone
Kód: 610156
Značka: Loxone
Wall Speaker je flexibilní dvoupásmový reproduktor. Dokonale ladí s LOXONE Audioserverem a díky integrovanému zavěšení na stěnu jej lze instalovat vertikálně nebo horizontálně. Ozvučnice a další díly jsou optimalizovány pro minimální zkreslení a vysoké rozlišení akustických detailů. Abyste plně využili potenciál reproduktoru, doporučujemejeho montáž na stěnu.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle