Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Okenní klika Air rozpozná podle tří poloh kliky, zda je okno otevřené, zavřené nebo ve ventilační poloze. Integrovaný senzor navíc zaznamenává otřesy a dokáže tak upozornit na pokus o násilné otevření.
| Power Supply | 2x 1.5V AA batteries |
|---|---|
| Battery lifetime | up to 2 years |
| Loxone Air |
LOXONE Air: 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 3.16mW |
| Temperature | 0 … 50°C / 32 … 122°F |
| Humidity detection range | 0 … 100% r.H. +/- 2%, (non condensing) |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Spindle length | 32/37mm, 43mm |
|---|---|
| Screw length | 40 & 50mm, 50 & 60mm |
| Square spindle | 7mm |
| Locking | 4x 90° ball locking |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Finish | Matte |
| Net weight | 218 g |
|---|---|
| Total weight | 360 g |
| Product dimensions | 144.6x36.3x26.7mm / 5.69x1.43x1.05” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 230x160x38mm / 9.06x6.30x1.50” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Baterie AA | 2 |
| Šrouby M5, délka 40–50–60 mm | 3 |
| Imbusový klíč | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200154
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Kód: 100288
Značka: Loxone
Kód: 200523
Značka: Loxone
Kód: 610160
Značka: Loxone
Kód: 000044
Značka: Loxone
Kód: 100153
Značka: Loxone
Kód: 000422
Značka: Loxone
Kód: 100471
Značka: Loxone
Kód: 100676
Značka: Loxone
Kód: 200537
Značka: Loxone
Kód: 200525
Značka: Loxone
Kód: 100801
Značka: Loxone
Kód: 000557
Značka: Loxone
Kód: 610141
Značka: Loxone
Kód: 100283
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
LOXONE Okenní klika Air rozpozná podle tří poloh kliky, zda je okno otevřené, zavřené nebo ve ventilační poloze. Integrovaný senzor navíc zaznamenává otřesy a dokáže tak upozornit na pokus o násilné otevření.
check_circle
check_circle