Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Senzor přítomnosti je jedním z nejdůležitějších senzorů v jakémkoli typu projektu a používá se k detekci přítomnosti, pohybu a jasu. Tvoří základ pro automatizaci nejdůležitějších funkcí v místnosti.
| Supply voltage | 6 … 30 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.246 W |
| Power loss | max. 0.246W |
| Temperature | -25 … 70°C / -13 … 158°F |
| Motion detection | passive infrared sensor |
| Motion detection range |
8m / 26.25ft (at height of 3m / 9.84ft) 18m / 59.1ft (at height of 10m / 32.8ft) |
| Recommended mounting height | 2.5 ... 3.5m / 8.2 ... 11.5ft |
| Installation height | max. 10m / 32.8ft |
| Detection angle vertical | 110° |
| Detection angle horizontal | 360° |
| Measuring range of brightness sensor | 0 … 32000lx |
| Acoustic detection | 60Hz … 20kHz, mono |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours |
Anthracite: RAL7021 - Part No. 100423 White: RAL9003 - Part No. 100422 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 75g |
|---|---|
| Total weight | 98 g |
| Product dimensions | 98x29.8mm / 3.86x1.17” (DxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 109x103.5x30mm / 4.29x4.06x1.18” (LxWxH) |
| Safety class | IP30 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Nálepka na zakrytí čočky pro omezení detekční oblasti | 1x |
| Montážní držák | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100564
Značka: Loxone
Kód: 000553
Značka: Loxone
Kód: 100675
Značka: Loxone
Kód: 100519
Značka: Loxone
Kód: 100547
Značka: Loxone
Kód: 200495
Značka: Loxone
Kód: 200351
Značka: Loxone
Kód: 000533
Značka: Loxone
Kód: 200136
Značka: Loxone
Kód: 610069
Značka: Loxone
Kód: 000819
Značka: Loxone
Kód: 200113
Značka: Loxone
Kód: 100569
Značka: Loxone
Kód: 200491
Značka: Loxone
Kód: 100239
Značka: Loxone
Kód: 000533
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000328
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Senzor přítomnosti je jedním z nejdůležitějších senzorů v jakémkoli typu projektu a používá se k detekci přítomnosti, pohybu a jasu. Tvoří základ pro automatizaci nejdůležitějších funkcí v místnosti.
check_circle
check_circle