Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Senzor přítomnosti je jedním z nejdůležitějších senzorů v jakémkoli typu projektu a používá se k detekci přítomnosti, pohybu a jasu.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 30 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.25 W |
| Power loss | max. 0.25 W |
| Temperature | -25 … 70°C / -13 … 158°F |
| Motion detection | passive infrared sensor |
| Motion detection range | 8m / 26.25ft (at height of 3m / 9.84ft) |
| Recommended mounting height | 2.5 ... 3.5m / 8.2 ... 11.5ft |
| Installation height | max. 3.5m / 11.5ft |
| Detection angle vertical | 110° |
| Detection angle horizontal | 360° |
| Measuring range of brightness sensor | 0 … 32000lx |
| Acoustic detection | 60Hz … 20kHz, mono |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Wire cross-section |
Connection Cable: 0.75mm² / AWG18 Connection Terminals: 0.14 … 4mm² / AWG24 … 12 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cable: 11mm / 0.43" Connection Terminals: 11mm / 0.43" |
| Temperature resistance |
Connection Cable: max. 70°C / 158°F Connection Terminals: max. 85°C / 185°F |
| Length |
Connection Cable: 200mm / 7.87" Connection Terminals: - |
| Colours | Gold: approx. RAL 1036 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| WAGO svorky | 4 |
| Nálepka na zakrytí čočky pro omezení detekční oblasti | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610037
Značka: Loxone
Kód: 610159
Značka: Loxone
Kód: 100188
Značka: Loxone
Kód: 610152
Značka: Loxone
Kód: 100496
Značka: Loxone
Kód: 200447
Značka: Loxone
Kód: 100552
Značka: Loxone
Kód: 100803
Značka: Loxone
Kód: 100665
Značka: Loxone
Kód: 200322
Značka: Loxone
Kód: 100542
Značka: Loxone
Kód: 100623
Značka: Loxone
Kód: 000584
Značka: Loxone
Kód: 100564
Značka: Loxone
Kód: 000563
Značka: Loxone
Kód: 000610
Značka: Loxone
Kód: 000534
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Senzor přítomnosti je jedním z nejdůležitějších senzorů v jakémkoli typu projektu a používá se k detekci přítomnosti, pohybu a jasu.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle