Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Satellite Speaker IP64 Client zaujme svými vynikajícími zvukovými vlastnostmi a rozmanitostí využití. Přijímá zvukový signál z reproduktoru typu Master a může jej předávat dalším reproduktorům typu Client. Dohromady tvoří flexibilní audio řešení škálovatelné pro budovy všech velikostí.
Černá verze Satellite Speakeru nesmí být instalována na místech vystavených přímému slunečnímu záření.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 18…26 VDC |
|---|
| Power consumption |
0.05W (Standby) 35W (Peak) |
|---|
| Master-Client Interface (MCI) |
up to 20 speaker clients per Master up to 30m wire length between clients up to 600m total length Wiring: Twisted pair, Line topology |
|---|
| Speaker type | 2-Way active speaker |
|---|---|
| Class-D Amplifier |
35W nominal power 70W peak power |
| Frequency range | 48 … 25000Hz |
| Crossover frequency | 1800Hz |
| SPL | 101dB @ 1m max. |
| Woofer Ø | 140mm / 5.5“ |
| Woofer membrane material | Polypropylene |
| Tweeter Ø | 25mm / 1“ |
| Tweeter dome material | Silk, polymer coated |
| Temperature | -10…50 °C / 14…122 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 100% r.H. (non-condensing) |
| Terminal type | 24VDC, MCI: WJ332K |
|---|---|
| Wire cross-section |
24VDC, MCI: 0.28 ... 1.5mm² / AWG23 ... 15 |
| Conductor type | 24VDC, MCI: Stranded / Solid |
| Stripping length | 24VDC, MCI: 6mm / 0.24“ |
| Temperature resistance |
24VDC, MCI: -40 ... 105°C / -40 ... 221°F |
| Tightening torque | 24VDC, MCI: 0.4Nm / 0.295 lbf.ft |
| Connection type | 24VDC, MCI: Screw terminals |
| Colours | Black: RAL 9005 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 2.65 kg |
|---|---|
| Total weight | 2.89 kg |
| Product dimensions | 216 x 150 x 143 mm / 8.5 x 5.9 x 5.6" |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 250x180x170mm / 9.84x7.09x6.69" (LxWxH) |
| Ingress protection | IP64 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Instalační šablona | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100623
Značka: Loxone
Kód: 200409
Značka: Loxone
Kód: 100546
Značka: Loxone
Kód: 100586
Značka: Loxone
Kód: 000570
Značka: Loxone
Kód: 200136
Značka: Loxone
Kód: 000800
Značka: Loxone
Kód: 100710
Značka: Loxone
Kód: 200501
Značka: Loxone
Kód: 000609
Značka: Loxone
Kód: 100681
Značka: Loxone
Kód: 100788
Značka: Loxone
Kód: 200513
Značka: Loxone
Kód: 100726
Značka: Loxone
Kód: 200493
Značka: Loxone
Kód: 610167
Značka: Loxone
Kód: 610153
Značka: Loxone
Kód: 610151
Značka: Loxone
Kód: 000613
Značka: Loxone
Kód: 000810
Značka: Loxone
Kód: 000809
Značka: Loxone
Satellite Speaker IP64 Client zaujme svými vynikajícími zvukovými vlastnostmi a rozmanitostí využití. Přijímá zvukový signál z reproduktoru typu Master a může jej předávat dalším reproduktorům typu Client. Dohromady tvoří flexibilní audio řešení škálovatelné pro budovy všech velikostí.
Černá verze Satellite Speakeru nesmí být instalována na místech vystavených přímému slunečnímu záření.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle