- Vyprodáno
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Touch Pure Flex je vaše 100% personalizované tlačítko s až 12 volně definovatelnými a polohovatelnými dotykovými body. Díky integrovanému maticovému LED displeji a 3 stavovým LED diodám umožňuje zobrazování hodnot, textů a stavů. Díky vestavěnému podsvícení je Touch Pure Flex ideální pro použití ve špatných světelných podmínkách nebo ve tmě.
| Power Supply | 9 … 28VDC |
|---|---|
| Power consumption |
Standby: 0.2W max. 0.9W at brightness 100% |
| Touch area | capacitive touch detection 12/14 touch points |
| Click feedback | Yes |
| Backlight | Yes |
| Temperature detection range |
-10 … 125°C +/- 0.5°C 14 … 257°F +/- 0.9°F |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15" |
| Loxone Tree | Connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Temperature | -20 … 40 °C / -4 … 104 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 100 g |
|---|---|
| Total weight | 142 g |
| Product dimensions | 90x90x16mm / 3.5x3.5x0.6” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP44 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní rámeček | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200491
Značka: Loxone
Kód: 100710
Značka: Loxone
Kód: 610055
Značka: Loxone
Kód: 200535
Značka: Loxone
Kód: 100582
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100750
Značka: Loxone
Kód: 200537
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 200324
Značka: Loxone
Kód: 100543
Značka: Loxone
Kód: 000570
Značka: Loxone
Kód: 200077
Značka: Loxone
Kód: 100679
Značka: Loxone
Kód: 200396
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Touch Pure Flex je vaše 100% personalizované tlačítko s až 12 volně definovatelnými a polohovatelnými dotykovými body. Díky integrovanému maticovému LED displeji a 3 stavovým LED diodám umožňuje zobrazování hodnot, textů a stavů. Díky vestavěnému podsvícení je Touch Pure Flex ideální pro použití ve špatných světelných podmínkách nebo ve tmě.
check_circle
check_circle