Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Pure spojuje uživatelský komfort s architektonicky čistým a nadčasovým designem. Pět dotykových ploch se symboly umožňuje intuitivní ovládání centrálních funkcí místnosti. Jemné kliknutí poskytuje při každém dotyku akustickou zpětnou vazbu. Integrované senzory spolehlivě monitorují teplotu a relativní vlhkost.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 6 … 30 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.049 W, max. 0.095 W |
| Power loss | max. 0.095 W |
| Battery lifetime | up to 2 years |
| Touch points (5) | capacitive touch detection |
|---|---|
| Click feedback | Yes |
| Temperature detection range |
-10 … 125 °C ± 0.5 °C / 14 … 257 °F ± 0.9 °F |
| Humidity detection range | 0 … 100 % r.H. ± 2 % (non-condensing) |
| Backlight | Yes |
| Recommended mounting height | 135 cm / 53.15" |
| Loxone Tree | Connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Temperature | -20 … 70 °C / -4 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP30 |
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours | White: RAL 9002 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 110 g |
|---|---|
| Total weight | 136 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Certifications |
UL 62368-1 CSA C22.2#62368-1 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní rámeček | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100785
Značka: Loxone
Kód: 200109
Značka: Loxone
Kód: 100489
Značka: Loxone
Kód: 200348
Značka: Loxone
Kód: 200288
Značka: Loxone
Kód: 000800
Značka: Loxone
Kód: 200423
Značka: Loxone
Kód: 000815
Značka: Loxone
Kód: 200206
Značka: Loxone
Kód: 000326
Značka: Loxone
Kód: 000609
Značka: Loxone
Kód: 100212
Značka: Loxone
Kód: 200495
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100204
Značka: Loxone
Kód: 200035
Značka: Loxone
LOXONE Touch Pure spojuje uživatelský komfort s architektonicky čistým a nadčasovým designem. Pět dotykových ploch se symboly umožňuje intuitivní ovládání centrálních funkcí místnosti. Jemné kliknutí poskytuje při každém dotyku akustickou zpětnou vazbu. Integrované senzory spolehlivě monitorují teplotu a relativní vlhkost.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle